Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek szagzáró pelenka...

Van valakinek szagzáró pelenkatároló kukája? Milyen? Mindbe drága az utántöltő zacsi?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg hogy a pelusok ne bűzölögjenek? Nekünk a sima kukában is nagyon büdös, pedig fedeles, de minden egyes pelenkával nem tudok kiszaladgálni az udvarba a nagy szemeteshez.

2012. szept. 27. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Angle Care Captiva volt. Még szerencse, hogy ajándékba kaptuk, mert tuti kiakadok, ha ezért pénzt fizettem volna. Nagyon drága bele az utántöltő, és a hozzátáplálás után már semmi sem zárja el azt a szagot. Nálunk napi egy kakis pelus van, én akkor viszem ki a szemetet. Míg több volt, kis zacskóba csomagoltam. Volt olyan pelus, amihez adtak is zacsit.
2012. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Tomee Tippee van, de már nem használjuk, mert nagyon drága bele a zacsi. 1500/tekercs. És letekerni sem mindig könnyű, sokszor elakadt és kézzel kellett lenyomni, ami kicsit gusztustalan :( Most már mi is zacskózunk.
2012. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is Angele Care van, a légzésfigyelőhöz adták ajándékba. Én imádom. Volt hogy megtelt és nem tudtam akkor kicserélni benne a zacsit és a sima fedeles kukába dobtam. Csak fél nap után jöttem rá honnan jön a szag...

1700 forint bele az utántöltő zacskó és nekünk több mint egy hónapig elég. Csak ajánlani tudom!

2012. szept. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk volt angel care de hamar tönkre ment eltörtek benne a múanyag kis vacakok. Utána Tommee tipeet vettünk az nagyon bejött, nem olyan drága pár ezer forint egy tekercs és egy hónapig elég és elég jól zárja a szagokat.
2012. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!