Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki hosszútávon alkalmazza...

Van aki hosszútávon alkalmazza a Lactofeelt vagy a Vitagyn C-t megelőzés szempontjából?

Figyelt kérdés

Hamar elkapok mindent, elég ha felborul a hüvelyflóra ugye..és mivel stresszelek, és szorongok gondolom rá tesz egy lapáttal.

Az érdekelne, hogy aki használja az milyen időközönként,mióta és hogy használ e?És írjátok meg légyszíves, hogy melyiket alkalmazzátok.



2014. júl. 6. 08:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lactofeel hüvelygélt, három hónapja, menstruáció után hét napig. Nődoki javaslatára.
2014. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gulfat válasza:
100%
Én nem akarom elkiabálni, de a Vitagyn C csodát tett. Előtte a Lactofeel gélt használtam, de elő-elő fordult. Hozzád hasonlóan stresszeltem is a dolog miatt. A Vitagyn C-t most használom harmadik hete, heti kétszer és teljesen tünetmentes vagyok. Sajnálom, hogy nem váltottam hamarabb.
2015. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!