Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek a hüvelygomba ellen?

Mit tegyek a hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés

Régebben voltak panaszaim a hüvelygombával, de szerencsére orvosi kezelés hatására megszűntek. Nyáron kezdődött megint, elmentem orvoshoz, canestent írt fel, elmúlt. Szeptemberben megint előjött, ugyanezt javasolta. Most pedig megint kiújult. Orvoshoz nem tudok menni csak 2 hónap múlva, mert bevezették az időpontfoglalásos rendszert nálunk az SZTK-ban, és decembernél előbb nincsen időpont. Canestent nem akarok megint venni, mert fél éven belül kettőnél többször nem javallt az alkalmazása. Candida diétán gondolkoztam, de sajnos mivel még iskolába és dolgozni járok nem tudom megoldani a diétát, mert a munkám is rohangálós munka, így csak péksütiket tudok bekapni, vagy szendvicseket, este érek haza, és csak akkor van időm főtt ételt enni. Tudtok esetleg más alternatívát ami nektek bevált, és amivel ki tudom húzni ezt a két hónapot? (Több orvosnál voltam már régebben, mert egyik sem volt jó, a mostani orvosomat jónak tartom, ezért nem szeretnék másokhoz elugrálni.)

Esetleg valami homeopátiás módszer?



2013. okt. 25. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
yoghurtos tampon nemiszervre. a bél az problémásabb. lényeg, hogy ha a belekben van candida túlszaporodás, akkor az könnyen meg tudja fertözni a nöi nemiszervet, ennek az oka két bizonyos luknak a közelsége. Szóval míg az egyiket kezelni nagyon is egyszerü annyira nehéz a másikat.
2013. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!