Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány évesen kezdtétek el...

Ti hány évesen kezdtétek el borotválni a puncitokat? Anyukátok mit szólt hozzá? 14/L

Figyelt kérdés
csak azért szeretném tudni mert meg nm próbáltam de szeretném megcsinálni csak nem tudom mit szólna az anyu és félek megkérdezni
2014. júl. 7. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"de ha nőiorvoshoz mentetek akk mi volt ??"

Miért, mi?

Amúgy meg teljesen mindegy, hogy nő vagy férfi az orvos.

Egy orvosnak nem dolga, hogy ki hogy szőrtelenít odalent vagy hogy sem. Egy orvosnak az a lényeg, hogy tiszta legyen odalent, nem az, hogy szőrös vagy nem szőrös. Nem szoktak megjegyzést fűzni ahhoz, hogy kinek milyen szőrös vagy nem szőrös odalent.

2014. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az orvosnak tök mindegy, hogy borotválod e vagy nem.
2014. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nm ugy ertettem hanem ott mindenképp meglassa az anyu vagy nem ??
2014. júl. 7. 15:52
 14/21 anonim ***** válasza:

De miért kéne, hogy ott legyen anyukád?

14 évesen már nem kell, hogy bent legyen a vizsgálatnál. Tehát ha ilyen helyzetbe kerülsz, akkor oké, elkísér, de a vizsgálatkor nem muszáj bent lennie, tehát meg sem látja.

Illetve szerintem egy jó anya-lánya kapcsolatnál ez sem jelent gondot. Tehát az ilyen kérdéseket is meg lehet beszélni és kb. nem fog patáliát csapni egy anya, ha a lánya ennyi idős korban jobbnak érzi, kényelmesebbnek, ha odalent szőrtelenít a lánya.

2014. júl. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%

"Ne borotváld ott lent! Orvosok szerint is egészségtelen!!"

És azt tudod-e vajon, hogy miért?

Mert elviekben a szőr véd a kórokozók ellen valamilyen szinten, így kisebb eséllyel jutnak el a hüvelybe a kórokozók. DE! A leggyakoribb hüvelyi fertőzéseket nem az váltja ki, hogy a nő külsőleg kap el fertőzéseket, hanem hogy a hüvelyflóra egyensúlya borul fel, amihez elég egy antibiotikum kúra vagy legyengült immunrendszer és máris megvan a fertőzés. De ez a fertőzés belülről ered, tehát lehet valakinek esőerdő is odalent szőr szempontjából, akkor is fertőzése lesz!:)

A másik meg, hogy azért tartják még egészségtelennek, mert a szőrtelenítés okozhat szőrbenövést, ezáltal szőrtüszőgyulladást, ahol meg megint csak kórokozók tudnak bejutni a szervezetbe, de ezt meg nagyon egyszerűen meg lehet előzni, ha valaki steril szőrtelenítő eszközt használ és előírás szerűen, tehát szőriránynak megfelelően szőrtelenít és ápolja a bőrét odalent. És máris nem egészségtelen a szőrtelenítés intim helyről sem.

Illetve amit még nem árt tudni, hogy bizony a szőrdzsungel is ugyanúgy okozhat fertőzést! És tudod, hogy hogyan? A szőrös terület jobban izzad, több lesz a nedvességtartalom, amiben pedig a kórokozók tökéletesen tudnak szaporodni.:)

Szóval a szőrtelenítés egyáltalán nem egészségtelen, ha megfelelő módon csinálják! És erről nyugodtan megkérdezhetsz bármilyen orvost!


"Pedofil hajlamú férfiak találták ki és terjesztették el mint divatot. Mi meg általában megyünk a divat után."

Ezt meg ugye te sem gondolod komolyan??? Nő vagyok és nincsenek pedofil hajlamaim, de szerintem a nők-férfiak igen nagy része, akik szintén nem pedofilok, egyet értenek velem abban, hogy sokkal gusztusosabb, szebb látvány egy szőrtelenített "alsó rész" egy nőnél, mint ami úgy néz ki, mint egy esőerdő! Ja, és a lapostetvekről ne is beszéljünk!:) Mert az egy szőrtelenített nőnek nem lesz, ellenben egy dzsungel szőrös nőnek annál inkább, ha éppen egy olyan egyénnel van együtt!:)

2014. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2014. júl. 7. 16:42
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Itt senki se beszélt dzsungelről, és hogy kinek mi a szebb, jobb az mindenkinek a magánügye, ilyeneken kár vitatkozni.
2014. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17 évesen voltam először nőgyógyásznál, egyedül, anyukám nélkül. Szóval ott sem kell feltétlenül meglátnia. De szerintem semmi titok nincs benne. Mi nem csináltunk ezekből ügyet otthon, nyugodtan beszélgettünk mindenféle intim dologról is. Lehet, hogy anyukád is szőrteleníti :D
2014. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nem attól félek h most véletlenül megtudja hanem h mit szólna hozzá :)
2014. júl. 7. 19:48
 20/21 anonim ***** válasza:
52%

Nekem már 11 évesen kelett mert kilógott a fürdőruhámból.

Anyu nem szolt , ő is borotválja.:)

2014. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!