Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek miért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek miért jó borotválni a puncitokat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Én így higiénikusabbnak érzem.


Holdtündér

2010. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
A barátom azt mondja, nem zavarja, ha van ott egy kis szőr, de én mindig leborotválom, mert így vonzóbbnak érzem magam, és tudom, hogy a barátom is jobban szereti így, csak kedvességből mondja, hogy nem zavarná, ha szőrös lenne. Szóval elsősorban a barátomnak akarok tetszeni, másodsorban magamnak:) ha ez így értelmes:D
2010. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Jobban tetszik a macskámnak.


Babi néni 76/L

2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
57%
azért,mert nem vagyunk igénytelenek...
2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Jobb a puha bőrt érezni, mint egy szőrcsomót.

19/l

2010. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Én nem szeretem borotválni.Frissen borotválva még jó,de másnap már kellemetlen, nyűg az egész,legtöbben csak a fiúk miatt csinálják meg jönnek ezzel a higénia dologgal,ami orbitális baromság,mert pont,h a szőr a higénikus és egészséges az intim testrészeknek, de ne higyjétek,hogy én dzsungel vagyok odalenn, a 3szög fazont prefarálom vagy a csíkot. A párom azt szeretné,ha dzsungel lenne...úgyhogy nálunk még ilyen kényszer sincs

18/L

2010. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Utálom borotválni... :( Csak "muszájból" csinálom. És a bőröm is érzékeny rá. :/
2010. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Én nem borotválom, hanem gyantáztatom. És azért, mert kimondottan idegesít, ha szőrös. Így sokkal jobban érzem magam.
2010. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
75%

én 13 éves korom óta borotválom..mivel egyszer voltunk az akkori osztályommal fürdőbe és az egyik csaj bikinijéből kikandkált egy jó pár szál..azóta hetente2x-32x borotválom..és így jobb is mert a pasim jobbanszereticsupaszan mint őserdőként

L/20

2010. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
57%
ó váá férre írtam az előbb..hetente 2x-3x borotválom nem 2x-32x xDDDDD
2010. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!