Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő kétszeri nőgyógyás...

Mi a teendő kétszeri nőgyógyászati kezelés után?

Figyelt kérdés
Már több hete az volt a problémám hogy sárgás hüvelyi folyásom van sose voltam nőgyógyásznál de rávettem magam, elmentem azt mondta be van gyulladva a hüvelyem. Írt fel gyógyszert, kenőcsöt, kúpot.(Klion)Azt mondta ha panaszom van akkor menjek újból vissza, nos még mindig nem múlt el mert ugyanúgy maradt a sárgás folyás ezért vissza mentem mondta hogy még mindig be van gyulladva és előfordul hogy egyszeri kezelés nem elég. Írt fel gyulladáscsökkentőt, másik fajta kúpot, meg még egy fajta gyógyszert amik hozzáteszem elég drágák voltak. Elszedtem már pár napja vége a második kezelésnek de még mindig nem gyógyultam meg mert ugyanúgy fenn áll az a folyás. Miért nem múlt el elsőre, másodjára, de még lehet harmadjára sem? Megint menjek vissza? harmadjára is? mit fog csinálni? én már nem akarom magam több gyógyszerrel tömni.
2014. júl. 8. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Menj vissza harmadjára is, aztán negyedjére és ötödjére is, ha kell. Senki sincs, aki azért járna a nőgyógyászhoz, mert annyira imádja magát gyógyszerrel tömni. Egy hüvelyi fertőzés nem olyasmi, amit csak úgy kezeletlenül lehet hagyni - nagyon súlyos következményei lehetnek kezeletlenül, úgyhogy FELTÉTLENÜL utána kell járni.

Egyébként most már lassan csinálhatna egy tenyésztést is, ha már eddig nem jutott eszeébe.

2014. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sajnos ennyi a "tudomány".

Próbálkozik az orvos az első általa leghasznosabbnak itélt gyógyszerrel, azután jön a második, ha az első nem segített, utána a 3. és így tovább. Előbb utóbb odaér a megfelelőhöz. Ne menj másik orvoshoz, mert esetleg kezdi előlről.

Lehet, hogy durván hangzott, de ez az igazság nagyjából.

2014. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére ez nem minden orvosra igaz, de úgy fest, hogy a kérdezőére igen. :( Ha másodjára sem csinált tenyésztést, az szerintem durva hiba. Harmadjára ragaszkodni kéne hozzá.
2014. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!