Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Depresszió?...

Mi lehet a bajom? Depresszió? Nem akarom elveszteni az életem

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre inkább belefáradtam az életbe, elment a kedvem, motivációm.Úgy érzem semminek nincs értelme, alig érdekel pár dolog, mindenben a rosszat látom.

Utálom magam, egy senkinek érzem magam.

Gondoltam már rá, hogy megölöm magam, de nem akarom megtenni mert azzal a családomnak és a barátaimnak okoznék bánatot, őket szeretem.

Alig eszem valamit, általában naponta 2-3 szendvicset eszem, enni sincs kedvem, nem okoz örömet semmi, úgy érzem senki nem szeret.Barátnőm sem volt még soha, ez miatt nagyon értéktelennek érzem magam.

Tudom ez így panaszkodásnak hangzik, de nem panaszkodni akarok, hanem, megoldást, hogyan juthatnék ki ebből az egészből, éreztetek már hasonlót?Aggódom, hogy megbetegszem a nem evésem miatt, undorítóan nézek ki, hízni szeretnék de nem megy az evés, rosszul esik ha eszem.Depressziós lehetek?Vagy mi ez az egész?Mitől van?

Egész nap csak a szobában vagyok a gép előtt, olvasgatok neten meg chatelek, nincs semmi hobbym, nem érdekel semmi.

20f


2011. jan. 4. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet.Sok ember érzi magát rosszul manapság.

Nem tudom h tanulsz-e vagy dolgozol.Lehet egyik sem.

Nekem is van ismerösöm aki teljesen rottyon van mert nem talál munkát mrá régóta.Kis városban lakunk és tényleg siralmas a helyzet.Kiment küldföldre,persze pechére jol átverték és hazajött megint semmi melo.Probáld meg úgy felfogni a dolgokat hogyha teljesen tönkreteszed magad,nem eszel,bent roskadozol a laksában attol semmi nem változik.Nem fog senki bekopogtatni h héé gyere hozzánk dolgozni vagy hééé gyere ide vagy oda edzeni.

Szerintem kéne találnod magadnak valami jó sportot még akkor is ha úgyérzed h semmi nem érdekel.Ott lehet h kialakitanál barátságokat és ha megtetszene biztos szivesebben járnál le mozogni.Nem elég h egészséges a mozgás,barátokra lelsz,megjön az étvágyad és még este is hamarabb kidölsz mert jo edzéstől elfáradsz.Kevesebb időd jut gondolkodni.Valami csak lenne ami érdekel hidd el!

2011. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tanulok még.Iskolába bejárok, jók a jegyeim.Sokat nem érek vele mert úgy sem tudok elhelyezkedni.
2011. jan. 4. 17:57
 3/6 tetris ***** válasza:

Ez a levertség lehet a vitaminhiány következménye is. Nosza, egyél egy kis gyümölcsöt, tejterméket. Ja, persze, nincs étvágyad. Akkor multivitamin tabletta lesz a megoldás.

És ne legyél így megzuhanva! Ha kisüt a nap, jobb lesz a kedved, meglátod! Közeleg lassan a tavasz, fel a fejjel!!!

2011. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:(

szegény. Nekem is ilyen problémáim vannak

ha van kedved beszélgetni, szívesen megadom privátba az msn-em :/

2011. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy igaz ez hogy az idő is közrejátszik,az biztos h ha kicsit jobb az idő akkor biztos maj jbb lesz valamivel.

Tanulás melett még mindig javaslom a sportot.Szerintem az egy kicsit kizökkenthet a hétköznapokbol.

2011. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok , akár én is irhattam volna ezt a kérdést .
2011. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!