Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszáj seb? Hogy zajlik a műtét?

Méhszáj seb? Hogy zajlik a műtét?

Figyelt kérdés
Anyukám volt nőgyógyásznál és látta neki a doki ezt a sebet,azt mondta h meg kell várni a rákszűrés eredményét és utána megműti. Mennyi idő a gyúgyulása ennek? Akinek esetleg volt már ilyen műtéte,megköszönném ha mondana pár dolgot róla.
2014. júl. 11. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincsen a rákszűrésnek rossz eredménye, akkor maximum konizációt fognak végezni, ami egy egészen kis műtét, 15 perces. Aznap hazamehet, és nem lesznek nagyobb fájdalmai, mint egy keményebb menzesznél.
2014. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod!
2014. júl. 11. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, fagyasztással csinálta a dokim, kb 10 percig tartott. Utána mehettem is haza. Menstruációs görcshöz hasonló fájdalmat éreztem pár percig, de nem volt vészes.


24L

2014. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. júl. 11. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elfagyasztották pár perc és mehettem haza,kicsit vérezgetett meg utána picit barnás volt de ez is pár nap alatt elmúlt és utána kaptam még rá hüvelykapszulát és ennyi.
2014. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!