Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már vagy 2 éve azt tapasztalom...

Már vagy 2 éve azt tapasztalom, hogy a bugyimnak számomra kissé kellmetlen szaga van. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Tavaly viszont más tünetek is jelentkeztek, viszketett a nemi szervem kívül és belül is, égett és fájt. Elég erős szúrós szagú folyásom is volt, néha egészen fehér, máskor meg szinte barna. Úgy 2 hónapja elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta, gyulladás és adott rá hüvelykúpot. Azóta sokkal jobb a helyzet, már egyáltalán nem érzek ott lent semmi kellemetlent, de még mindig van egy kis szaga és egy kevés folyásom is van. Még mindig beteg vagyok? Vagy ez normális, másnál is van ilyen? Előre is köszönöm a válaszokat! 16/L

2014. júl. 11. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak a kérdsére: Cseréld le! :D:D:D


A leírással együt: Nem lehet, hogy nem elég gyakran mosod? Szerintem menj vissza a dokihoz.

2014. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, menj vissza az orvoshoz. Mond, hogy jó a gyógyszere csak kevés, vagy gyenge, mert még mindíg van egy kis gondod. Biztosan fog segíteni.
2014. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De egyébként nem úgy van szaga, hogy érzem, mikor leveszem (régen úgy volt), hanem ha megszagolom. (Ez nem hangzik pozitívan, de kíváncsi voltam, van-e változás.) És akkor éreztem egy kicsit. Egyébéknt köszönöm!:)
2014. júl. 11. 20:58
 4/6 MegaAgy™ ***** válasza:
17%
Ez bizony a tejfogyasztás "áldásos" hatása. A tehéntejfehérje az egyik legtestidegenebb anyag amire gyulladással reagál a szervezet, elsősorban a nyálkahártyákon jelentkeznek ezek a tünetek.
2014. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utólsó, egyáltalán nem iszok sok tejet. És ne haragudj, de véletlenül lepontoztalak.
2014. júl. 14. 21:50
 6/6 MegaAgy™ ***** válasza:
46%
Nem számít a mennyiség, ha nincs változás akkor érdemes elhagyni a tejtermékeket próbaképpen. ui.: nem haragszom, bármikor felpontozom magam. :D
2014. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!