Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma menstruálok és wc-zés után...

Ma menstruálok és wc-zés után a wc papíron volt egy. Egy pici apró. Féreg. Ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Kb. fél órája történt azóta nem találtam. Nagyon megijedtem, orvoshoz nem akarok menni... Nagyon nagy baj ez a féreg?


15/L



2014. júl. 12. 00:15
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Orovos vagyok,de nem ez a szakom!Itt valóban nagy baj van,és percről percre,napról napra rosszabb lessz..,még fiatal az ember ezt a hibát követi el,hogy nem megy el orvoshoz még nem jelentkezik megint..és a többi érv..Itt azonnal Szakorvosi vizsgálat szükséges!Amennyiben nem mondod/mutatod ez lessz a legkissebb gondod..Ez az ,amit nem lehet figyelmen kívl hagyni,ne várd meg a hétfőt,menjetek ügyeletre,vagy most,vag holnap reggel..
2014. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
64%
Ne a neten nézelődj, hanem orvos mielőbb.
2014. júl. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még ilyen téren orvosnák ezért tartok tőke nagyon..Főleg ha kiderül hogy nagy a baj.
2014. júl. 12. 02:07
 14/30 anonim ***** válasza:

"utánanéztem és mindenhol azt írják hogy szexuális úton terjed"


Milyen néven olvastál utána és mi az, ami csak szexuális úton terjed?

2014. júl. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Nem kell egyszerre fejest ugranod semmibe. Felhívod az ügyeletet most névtelenül, akár még a 104-et is külön, és megkérdezed, mi lehet ez.

amikor orvoshoz mész, ott is csak konzultálsz. Bármi vizsgálat kell, kérj időt, hogy otthon átgondolhasd. És majd visszamész másnap, lelkileg felkészülve. Mindig vannak alternatívák, több vizsgálatból elég néhányat elvégezni, kihagyhatod, ami nagyon rosszul érintene.

2014. júl. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
úgy néztem utána hogy hüvelyféreg vagy hüvelyparazita. egyébként anyának mindenképp szólok és mondom nrki hogy menjünk orvoshoz. aludni sem tudok,félek hogy nagy baj van.
2014. júl. 12. 02:19
 17/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem valószínű, hogy hüvelyből jönne ez a féreg.

Ez bélféreg lesz. A bélférgek maguktól is kimásznak a végbélnyílásból a bőrfelszínre, onnan jöhetett le.


Nehogy 104-et meg ügyeletet hívjál meg ilyen baromságok, háziorvos bőven elég lesz ehhez, vagy ha nagyon félsz, akkor maximum bebattyogsz az ügyeletre a két erős lábadon. Nyugi, nem lesz semmi probléma, azért ez gyakori dolog. :)

2014. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%

El ne hidd már ezt csomó b.romságot amivel itt ilyesztgetnek álorvosok meg egyéb "szakértők"!

Semmi bajod sincs, csak gilisztád van. Mindenkinek előfordulhat ilyen. El kell majd menned a háziorvoshoz és ad rá gyógyszert, vagy bemész a patikába és a gyügyszerésznőtől kérjél rá valamit.

Általában ez viszketéssel is jár sőt -nem vicc, az orrod is jobban viszkethet ettől.-.

Mosd a kezed alaposan minden WC után és nyugi, semmi komoly.

2014. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
na kedves kérdező mi újság?voltál orvosnál?mi történt?
2014. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Ezzel semmiképp nem szabad játszani. Bárki bármit is ír/mond, az semmiképp nem lehet normális, ha az emberből egy féreg jön ki, bárhonnan is jöjjön. Ráadásul menstruációnál nyitva van a méhszáj is, ki tudja honnan jött és mi bajod van pontosan. Azonnal menj orvoshoz.
2014. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!