Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy menjek...

Ez normális? Vagy menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő.

2014. március 28.-nán jött meg az első menstruációm.

Ez hét napig tartott gyenge vérzéssel.

Ezután kimaradt.

Most Július 8.-án jött meg másodszor s már akkor erős volt a vérzésem,és még így az ötödik napon sem múlt egy kicsit sem,ugyanolyan erős és óránként kell cserélnem a betétet..ezzel nincs baj? Majd elmúlik? Lehet hülye a kérdés de furcsának tartom,hogy egy kicsit sem gyengült..


14/l



2014. júl. 12. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eddig még nem gond. Ha 10 napnál tovább tart, vagy annyira erős a vérzés, hogy már érzed, hogy gyengülsz tőle stb., akkor fordulj orvoshoz.
2014. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem s köszönöm!

Eddig nem fájt a hasam sem most meg olyan erősen görcsöl.. :S

2014. júl. 12. 18:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz bármikor a dokihoz, ha úgy érzed, hogy nyugtalan vagy, de egyelőre nem indokolt, ilyen fiatal korban még hajlamos a változásokra az ember vérzése :)
2014. júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pihengess amennyit tudsz, ne végezz fizikai munkát egyenlőre.
2014. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos elmúlik néhány napon belül
2014. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Talán holnap már kevesebb lesz

Pihenj sokat

2014. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj, 10 napig teljesen NORMÁLIS egyébbként is, nálad meg pláne, ilyen fiatalon.
2014. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Miért is kellene ezzel orvoshoz menni? Ez normális így.
2014. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs kevesebb.. :( Ugyanolyan :S
2014. júl. 13. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem mikor először jött meg kis barna pecsételés volt 2 napig, aztán 3 hónap szünet, majd olyan vehemenciával jött az újabb, mint neked, hogy óránként kellett kb cserélni, de már azért már látom, hogy csak azért cseréltem óránként, mert ki voltam borulva a vérmennyiségtől. Tartott talán 8-9 napig (épp téliszünet volt) majd következő hónapban megjött megint akkor már csak 7 nap, majd beállt rendesen, hogy havonta jött, 7 napig tartott kb, első 3 nap durvább, aztán alig-alig és azóta se volt gond vele. Szóval nyugi, az első alkalmak még lehetnek ilyenek. Ahogy írták ha 10 napnál tovább tart és gyengének érzed magad, akkor már gáz lehet. De előbb szólj anyukádnak, ő biztos sokat tud segíteni neked ebben a témában, mert a lányok legtöbbször hasonlót tapasztalnak, mint az édesanyjuk. (nekem pl majdnem napra pontosan akkor jött meg először, mint édesanyámnak anno)
2014. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!