Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy amikor menstruá...

Normális, hogy amikor menstruálok, mindennek ilyen vér, vagy inkább vas szagát érzem? . _.

Figyelt kérdés

Ez inkább csak az első 1-2 napban szokott lenni, de olyan undorító..Múltkor is épp elkezdtem enni valami szalámiskenyeret és nem bírtam megenni, mert ilyen véres ízét éreztem. Másnak is van ilyen? Ez normális?

16/L


2014. júl. 13. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a szádnak van vas íze/szaga? És az nagyon hasonlít a vérre, hiszen abban is sok a vas.


Én is egy időben olyan vas ízt/szagot éreztem, mikor megvolt a havim.

2014. júl. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni, sík ideg vagyok tőle minden. Én is alig eszem valamit, miközben megvan, így elég sokat fogytam, mióta menstruálok. Szerintem normális, bár én még nem kérdeztem dokit erről. Ha nagyon aggódsz miatta, Te felkeresheted a tiédet.

16/L szintén

2014. júl. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*mindig, bocsánat, elírtam
2014. júl. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

1.: Nem tudom, lehet, de az normális? Vagy az is a menstruáció miatt lehet?

2014. júl. 13. 00:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig érzem ezt a szagot, szerintem normális. Mondjuk ruhán keresztül, messziről azért talán már kicsit sok, nekem ilyen még nem volt.
2014. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó a szaglásod. Én is mindig érzem a sajátomat, de ha menstruáló lány/nő után használom a wc-t akkor is egyből beazonosítom a szagot. Jellegzetes, és nagyon erős. Mi meg érezzük.

Az ízeket úgy érezzük, hogy érezzük az adott étel szagát, namármost, te vérszagot érzel, és az ízét is, mikor eszel, mert összekapcsolódik a kettő.

2014. júl. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!