Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyűlölöm magam! Mit tehetnék?...

Gyűlölöm magam! Mit tehetnék? Megbolondulok a félelemtől.

Figyelt kérdés
23éves vagyok.Szűz vagyok.Rettegek a nemibetegségektől és a terhességtől..Semmi intim kapcsolatom nincs de pl egy sima pisilés is kb 20 percig tart a Saját otthonomban mert addig fertőtlenítem a wc-t.Majd miután pisiltem vagy egyéb más és elvégeztem a dolgom megtörlöm és mikor ránézek a wc-re és látok egy gyanús cseppet (ami lehet akkor került az ülőkére mikor lehúztam) teljes sokkban vagyok,hogy úristen mi van ha nem fetőtlenítettem eléggé és egy nemibeteg pisicseppen ültem..Járok pszihologushoz..jártam pszihoterápiára de ő még rontott a helyzeten.. mióta nem járok csak a gyógyszereket szedem egy fokkal jobb... ma is kb 15percig mostam odalent magam tusfürdővel..ugye nem kapok el semmilyen betegséget? tisztában vagyok vele mi ,hogy van de mintha lenne valaki a fejemben aki elnyomja a helyes gondolataim.( nem vagyok skizo) kényszerbeteg vagyok... ugye nem leszek nemibeteg? mindig nagyon figyelek
2014. júl. 14. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak lazításra van szükséged.Járj el bulikba, szórakozz (ne vidd túlzásba) és érezd jól magad a barátaiddal.Nyugodj meg nem leszel beteg ha ennyire tisztán tartasz mindent de ha egyszer méfis összeszednél valamit az még nem a világ a mai orvosok mellett ki tudsz belőle gyógyulni.Én nem aggódom emiatt de azért mindig figyelek a higéniére de nem viszem túlzásba és még semmit nem kaptam el.Így félelemmel lesz tele az életed és nem tudod élvezni.Ha engem kérdezel inkább kapj el valamit és gyógyulj ki belőle minthogy egész életedben az egészséged miatt aggódj és lemaradj az élet jó dolgairól.Szurkolok neked hogy 'kigyógyulj' ebből és élvezd az életet:)
2014. júl. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!szeretnék nagyon kigyógyulni már ebből az agyrémből :/
2014. júl. 14. 19:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én genetikailag hajlamos vagyok aa fertőzésekre. Nagyon durva fertőzéseim voltak... SZTK-ba mentem nőgyógyászatra, akiknek szóltam, hogy rendellenes folyásom van. Meg se vizsgáltak, cska felfeküdtem asztalra és mondták, hogy nincs is folyásom, semmi bajom. Persze, akkor pont nem volt 5 percig... Ennyivel le lettem tudva. Telt az idő egyre rosszabb lett a helyzet. Rengeteg magándokit meglátogattam, akik nem segítettek rajtam. Rengeteg féle-fajta kúpot felírtak, és sosem lett jobb. Amikor már a 5-10x ugyanannál a dokinál semmi javulás nem volt, váltottam. De egyik sem segített, vizsgált meg rendesen. ÚGyhogy felkerestünk egy nagyon jó orvost, ahol egy vizsgálat 20 ezernél kezdődik.. Ő meggyógyított. És megvizsgált rendesen, és kiderült, hogy méhszájsebem is van, amit eddig senki nem vett észre... És megállapította, hogy műteni kell, mert rossz lett az eredményem. Ha nem lett volna erre keret (nem vagyunk gazdagok!) akkor most sokkal rosszabb lenne a helyzet. Én most is rettegek. Sokat javult a bajom, teljesen egészséges vagyok elvileg, de mindig rettegek attól, hogy elkapok/elkaptam valamit. Ezrét én is kórosan figyelek a higéniára. Rám is mondták már szüleim, barátok, hogy nem vagyok normális. De ezek után hogy ne féljek?! Teljesen megértelek. Ha te így érzed magad jobban, akkor csináld. Persze nem kell 20 percet a wc-n tölteni egy pisi miatt, elég ha gyorsan áttörlöd és kész. Vagy nem ülsz rá. :) De kézmosás pisi előtt/után stb nem hiszem, hogy beteges lenne.
2014. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lelki gondokra a legjobb orvosság ha van valaki aki melleted áll, aki kiránt az ilyesmiből.Volt egy depis korszakom vagy 1-2 évig tartott nem akrtam élni semminek éreztem magam bezárkóztam és csak emésztettem magam.De a barátaim és a családom mellettem állt és segített most pedig úgy vagyok vele hogy élvezem az életet amíg lehet.Nem hagyom hogy rosszul érezzem magam hogy bedepisedjek:D

Neked is biztos tud segíteni a családod és a barátaid hogy ellazulj:)

2014. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. júl. 14. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Valahogy próbáld meg hanyagolni a negyed órás tusfürdős mosakodást ott lent, mert ettől viszont baromi nagy esély van rá, hogy elkapsz valamit, mivel kiölöd a jó baktériumokat is és nem fog tudni védekezni a szervezeted...Igy lehet bekapni jó kis hüvelygombákat és bakteriális fertőzéseket.


A wc deszkára meg egyszerűen ne ülj rá, ha ennyire parázol, csak guggolj.

2014. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Próbálj más dolgokra gondolni. Tudom, hogy ez nagyon nehéz, de pozitív dolgokra gondolj!!! Manapság az orvostudomány nagyon fejlett, és ha el is kapnál valamit (amit kétlek), 100%-osan tudják kezelni. Ne aggód túl az életet, élvezd!! Nyiss az emberek felé, keress magadnak egy pasit. Hidd el, ha szerelmes leszel, kevésbé fognak érdekelni ezek a dolgok. :) Nyugi. És tényleg: CSAK POZITÍV dolgokra gondolj!!

Sok sikert, majd írj hogy miújság. :)

2014. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!