Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyit késhet a terhességtől...

Mennyit késhet a terhességtől való félelemtől, idegeskedéstől a menzesz?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam folyamatosan de csak folyásom van. 11 napja történt az aktus,3 napja kellett volna megjönnie.
2008. szept. 14. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11 napja történt, és már 3 napja meg kellett volna jönnie, valószínűleg nem vagy terhes! Egyébként már tesztelhetsz! Meg fog nyugtatni a negatív eredmény(ha az lesz, de miért ne lenne...), és hamarabb megjön. Mindenkinél változó lehet, hogy mennyit késik stressz miatt. De amíg parázol, addig jó esélyed van, hogy nem jön meg! Szóval nyugi!
2008. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem a leghosszabb 2 hét volt,de addig csináltam már vagy 3 negatív tesztet. utána elmentem dokihoz,ő is csinált egy tesztet, ami szintén negatív lett és hazafele meg is jött :))) úgyhogy tényleg ne izgulj!
2008. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma reggel megjött,köszönöm hogy megnyugtattatok.Igazából nem történt semmi,csak attól féltem esetleg a kezére kerülhetett...Vigyázott,kezet is mosott utána,ez már túlzott aggodalom,igaz?
2008. szept. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!