Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely (hüvely tölcsér)...

Intim kehely (hüvely tölcsér) milyen márkákban és hol kapható? Megéri?

Figyelt kérdés
Lady Cup-ot ajánlottak kiránduláshoz, de bevallom, kicsit drágának találom. Tudom, hogy behozza az árát, de jelenleg nincs rá 7000forintom. Milyen márkákban létezik még és milyen árban vannak? Tapasztalatokat is szívesen olvasok róla.
2010. jan. 8. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
te jó ég, ez mire való??
2010. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tampont és betétet helyettesítő orvosi szilikonból készült kis tölcsér.
2010. jan. 8. 16:41
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

és miért kell neked ilyen?

a tampon miért nem jó?

nekem még soha sem volt vele bajom..

2010. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném kihagyni a fürdőt és azt mondta a nőgyógyász, hogy tamponnal ne.
2010. jan. 8. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
értem, hát akkor nincs más választásod.
2010. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Még nem hallottam róla. Én nem próbálnám ki a helyedben egyből kirándulásra, mert lehet, hogy nem fog problémamentesen beválni és az elég ciki lenne.
2010. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Na én rákerestem mi is ez, mert nem hallottam róla, bemásolom:


Az intimkehely - vagy menstruációs tölcsér - a betétek és tamponok alternatívája. A rugalmas, orvosi szilikonból készülő kelyhet a tamponhoz hasonló módon a vaginába kell felhelyezni, ahol aztán a hüvelyizmok tartják a helyén. A menstruációs vér a kehelyben gyűlik, amit - a vérzés erősségétől függően - néhány óránként üríteni kell. Az eszköz lemosás, illetve fertőtlenítés után újból felhelyezhető.


Na hát szerintem ez nagyon durva, semmi pénzért nem pórbálnám ki. Nekem a tampon teljesen bevált! Azt nem kell mosogatni, kidobod és kész. Szerintem ez undorító! De ha valakinek ez jó...

2010. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lassan a kérdésre is jó lenne választ kapni..
2010. jan. 8. 17:55
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként úgy találtam meg, hogy "öt szokatlan női higiéniai termék", belinkelném, mert ami ott van, azt nem lehet leírni! :D Jót röhögtem!


[link]

2010. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
13%

fúj, hát ez baromi gusztustalan lehet.

sokszor nincs is az ember lánya olyan helyzetben, hogy higiénikusan ki tudja mosni.

inkább az applikátoros tamponra szavazok.

2010. jan. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!