Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim kehely (hüvely tölcsér)...

Intim kehely (hüvely tölcsér) milyen márkákban és hol kapható? Megéri?

Figyelt kérdés
Lady Cup-ot ajánlottak kiránduláshoz, de bevallom, kicsit drágának találom. Tudom, hogy behozza az árát, de jelenleg nincs rá 7000forintom. Milyen márkákban létezik még és milyen árban vannak? Tapasztalatokat is szívesen olvasok róla.
2010. jan. 8. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%

En sem hasznalnam az bisztos.

Szerintem sem lehet rendesen fertotleniteni.

Ha annyira akarod tolem hasznald de en meg soha nem halottam rola ezert nem tudok valaszolni.

Bocs , hogy nem a kerdesre irtam valaszt de ezt a huvelytolcser szerintem nagyon kevesen hasznaljak.

2010. febr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem tudom, aktuális e még, itt találsz olcsóbban, én is most szemezek vele:


www.laxus.hu


MeLuna a neve. ha meg már esetleg vettél, akkor kíváncsi vagyok a tapasztalatodra. Írnál privit?

2010. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég vettem Melunát. Nem könnyű használni, nem olyan mint a tampon, meg kell tanulni, mit hogyan, különben szivárog, de ha rájössz utána sosincs gond. Tovább bírja mint a tampon, nekem simán kibírja a 8 orás munkaidőt, úgyhogy csak otthon kell vele szórakozni, semmi nyilvános wc. Amúgy én amiatt váltottam tamponról, hogy annyira kiszárított, hogy néha már komolyan könnyes volt a szemem cserénél:P Ennél ilyen gond nincs. Összességében egy nagyon jó dolog:)
2011. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mdora válasza:
100%

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz.

Kb. 5 hónapja használom, az első napokban kellett egy kicsit gyakorolni, azóta viszont nagyon-nagyon jó! Végig olyan érzésem van, mintha a menstruáció legvégén járnék, mert a kehely mellé csak egy nagyon apró tisztasági betétet használok, és a napi 2 cserén kívül semmilyen zavaró tényező nincs. Nekem az vált be, hogy zuhanyzáskor veszem ki (ezeken a napokon szeretek este is és reggel is lefürdeni), pár másodperc alatt ürítem és lemosom, aztán mehet vissza, ez tényleg hamar megvan. Nyilvános helyen még én sem cseréltem soha, nem megoldottam otthon.

(Azt nem tudom, hogy nagyon erős vérzésnél mi a helyzet, nálam átlagos mennyiség van.)

A tisztán tartáshoz vettem egy külön poharat, amiben le szoktam forrázni (van vízforralónk), néha pedig fertőtlenítő tablettával kezelem le.


A tapasztalataimat úgy foglalnám össze, hogy számomra kevés macerával jár a dolog, és lényegesen tisztább és kényelmesebb érzést nyújt a tamponhoz és a betéthez képest...

2012. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!