Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azoknak a válaszát várom...

Azoknak a válaszát várom akiknek 14 évesen vagy csak utána jött meg a mensije? Nektek, hogy volt? Vártátok? Mit tapasztalatok előtte?

Figyelt kérdés
14 vok és még mindig nem jött meg.
2010. jan. 9. 10:49
1 2
 1/12 anonim válasza:

ha 16 évesen vagy utánna nem jön meg akkor aggodj:D de voltmár olyan akinekmég azután jött meg szerintem nem kell aggódnod:]



amugy fehér folyás volt elötte,fájt egy kicsit a hasa,és éreztem vmi változást

2010. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Azon a nyáron töltöttem a 16-ot mikor elöször megjött!Érdekes ,mert nem vártam ennyire mint a msotani 13-14 évesek:-)

SEmmi előzménye nem volt!

EGyik napról a másikra ot volt!MOstmár van mellfeszülés,görcsök!DE msot már 24 vagyok!

Nyugodj meg!SZtem nem vagy elkésve!Késöbb érsz mint a többiek!

2010. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14 voltam, mikor a Múmia visszatért néztük a barátnőimmel és a húgommal a moziban. Na nekem ott jött meg a film alatt először! Semmi előjele nem volt, egyszerűen csak elkezdtem vérezni. Így várni sem vártam, de utána marha "nagylánynak" éreztem magam és büszke voltam rá. (nagy dolog ez valahol egy lány életében). Halálosan nyugodt lehetsz, kb. 3 éved van még, ami az egészséges határokba belefér. :) 22/L
2010. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 14.-dik születésnapomon jött meg először, de csak

16 éves koromtól volt rendszeresen 28 naponként. Ez minden

nőnél változó. Ne aggódj!! Idővel meg is unod!! Ha kicsit

később jön / mint a többi lánynak / azért Te épp oly érté-

kes, vonzó, nagylány vagy. Légy türelmes. Sok boldogságot!

2010. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont január elsején jött meg, és majdnem 14 éves voltam. Semmit nem éreztem előtte, inkább csak a hatodik érzékem, de fizikailag semmi nem jelezte előre. A barátnőmnek fél évvel később, a 15. születésnapja után jött meg. Semmivel sem vagy elmaradva, nyugi.
2010. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem idén nyáron jött meg ,és két hónap múlva leszek 15.

Én már vártam egy kicsit, mert az osztályomban én voltam az egyedüli, akinek még nem jött meg, és elég cikin éreztem magam, mert mindenki úgynézett rám, mint egy pisis kislányra-->eléggé zavaró


fehér folyásom volt előtte, amikor megjött akkor is azt hittem h az van, azztán amikor elmentem WC-re rájöttem h nem az volt...


Nekem nem fájt előtte semmim, nem görcsöltem (és most sem érzek semmit)szerencsére, de ez változó. Van olyan barátnőm, aki megmozdulni se tud ilyenkor


Ne aggódj, meg fog az jönni, nem kell attól tartani


Remélem tudtam segíteni 14/lány

2010. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én 14 éves voltam, amikor megjött. Egyáltalán nem vártam, mert tudtam, hogy milyen kellemetlenségekkel jár. Nálam sem volt igazán előzménye, egyszercsak megjött. Szerencsére én nem szoktam rosszul lenni, már hozzá szoktam.
2010. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia,nekem 16 évesen jött meg,és nem is igazán aggódtam emiatt,előtte már 2 éve kb volt fehérfolyásom,meg minden fejlődési jel jelentkezett már,szóval tudtam,hogy úgyis megjön,ahogy vannak korán érő,úgy vannak későn érő lányok is. Nem volt semmi különös előtte,fájt a hasam és annyi,majd megjött,nem volt különösebben kellemetlen,csak új amíg megszoktam. Nekem egyből beállt a ciklusom nagyon rendszeresre,sosem maradt ki,már a másik hónapban már jött is 28 napra,és azóta is így van,mindig pontos és sosem késik,és ez már bizony kb 11 éve :))
2010. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem a 15. szülinapomon jött meg. már volt fehér folyásom kb 1, 1,5 éve. aztán kimentem pisilni a szülinapomon, megtöröltem és láttam h tiszta vér lett a wc papír. szóltam anyámnak h megjött, adott egy betétet és ennyivolt.
2010. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. amúgy nekem már több mint egy éveee van fehérfolyásom tnap ota egyszer fáj egyszer nem az alhasam meg a derekam. neg a mellem feszül.
2010. jan. 9. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!