Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti hogyan szőrtelenítit...

Lányok ti hogyan szőrtelenítitek lent? A barátommal nagyon komollyá vált a dolog és már én is akarom, és azt mondta szereti ha csupasz és nem tudom hogyan szőrtelenítsem le?! Eddig egyszer borotváltam le de aztán több napon át szenvedtem.

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 09:29
1 2
 1/15 anonim válasza:
Kozmetikus 10 perc alatt legyantázza. 3. alkalommal már nem is fáj!
2014. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ mennyire erősek a szálak, és mennyire érzékeny/vékony a bőröd. Egyéne válogatja, de harmadik alkalom után csak annak nem fáj, akinek erős bőrtípusa van. (Barnább bőrű masszívabb csajok ők, a kis vékony fehér bőrűeknek nem lesz fájdalommentes több alkalom után se, sőt szövődmények is lehetnek belőle!)
2014. júl. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. A barátod Ne követeljen tőled semmit. Ne az ő igényeit vedd figyelembe, hanem a saját egészséged.

30/F

2014. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neki, hogy milyen?
2014. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Nehogy leborotváld
2014. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeret, akkor nem az számít, hogy

csupasz-e vagy nem az

2014. júl. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Enyém is szeretné, de én nem szeretem -ő pedig ezt tiszteletben tartja és egyébként is azt mondja, hogy nem vagyok én k_rva, hogy mások igényeit elégítsem ki, ha nekem röviden kényelmes, akkor vágjam rövidre, neki úgy is jó.
2014. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de akkor hogyan vágjam rövidre?
2014. júl. 21. 11:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Ollóval lehet rövidre vágni. A borotváláa egészségtelen!
2014. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, a borotváláshoz valamilyen szinten azért hozzászokik a bőröd. De nem szabad naponta. Minimum 3-4 nap szükséges két borotválás közt.

A gyanta... Hát, az más kérdés. Nekem sohasem szokott hozzá a gyantához a bőröm. Erős szőrű, fehér bőrű vagyok és összeh*gyozom magam a fájdalomtól a gyantának még a gondolatára is.

2014. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!