Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős folyás, Szeretkezési...

Erős folyás, Szeretkezési fájdalmak! Volt már hasonló valakinek? Volt aki ki tudta kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy régóta van erős, szagos folyásom!Eggyütlét közben égni, fájni szokott! Elmentem már tucatszor nőgyógyászhoz és már kaptam rá mindenféle kenőcsöt, kúpot, gyógyszert mellé diétás kúrát, de egyik sem mulasztottal el! Még sajnos mindig ezek a tünetek állnak fenn!Voltam kenetvizsgálaton az Candida betegséget állapított meg, de még semmi sem mulasztottal el! Ha valaki tudna valami ötletet/tanácsot adni azt nagyon megköszönném!

L/18



2014. júl. 22. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a Candida diétát szóról szóra betartod rendbejössz... Elég spártai de ez ellen a dög ellen csak ez van.
2014. júl. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az miért nem jutott még eszedbe, hogy beüsd a keresőbe. Jobb hülyeségeket olvasni itt róla?
2014. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk már jó pár praktikát olvastam és csináltam végig és nem jött helyre!

Itt hátra ír olyan akinek mondjuk volt ilyen és megtalálta rá a megoldást!

2014. júl. 22. 10:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor írom bővebben. Voltál kenet vizsgálaton, azt mondták candida, az egy gomba, tőle van az erős folyás. Ha kiéheztetted a diétával eltűnik. Ha elmúlik az erős folyás, akkor utána nem fog fájni a szeretkezés, mert most azért fáj, mert a folyás szó szerint lemarja a felső hámréteget a hüvelyedben és így nem a legkellemesebb a szex. Nekem egy sima kis gombafertőzéstől úgy lemaródott, hogy 2 hónapig nem tudtuk úgymond csinálni, mert annyira fájt mintha a szüzességemet vennék el. Ha megszűnik a folyás használj hüvelyflóra visszaállító készítményt, mert a saját flórád kb halott. A vagilact pl nem annyira rossz.


De a diétát tartsd be! Máshogy nem fog menni ha a gyógyszerek már nem használnak.

2014. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. júl. 22. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!