Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhessegem 11 heteben...

A terhessegem 11 heteben jarok, mar az elejetol fogva vizes folyasom van. Hiaba hasznalok tisztasagi betetet olyan lesz a bugyim. Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos így vagyok vele én is. Azt mondta a dokim, hogy ez belefér. Volt vizeletvizsgálatom, rendben volt. Vagy vékony egészségügyi betétet használj, vagy vastag tisztaságit, inkontinenciát.
2014. márc. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!Most azert megnyugodtam.Nekem is rendben volt a vizelet vizsgalatom, csak hat azert megis aggodik az ember.Te hanyadik hetben jarsz?
2014. márc. 20. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az elején vizes folyásom, én nem aggódtam miatta, annyira egyértelműen a terhesség egyik tünete volt. Nekem elég volt a tisztasági betét, már nem tudom akkor milyen fajtát vettem, de most a terhességem vége felé nem sikerül olyan jót találnom. Azt hiszem, Andi vagy Andrea volt a márkája és az Auchanban szereztem be. A lényeg, hogy szerintem úgy nagyjából a 12.hét után elmúlt a vizes folyás. Most a végén más jellegű folyásom van.
2014. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! :) Utana nezek a neten
2014. márc. 20. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Már a 20. Hétben járok.
2014. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jo!!Es tudod mar, hogy kisfiu vagy kislany?
2014. márc. 20. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!