Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miután veszekedtünk az egyik...

Miután veszekedtünk az egyik legjobb lány barátnőmmel már meg sem merem puszilni sőt beszélni is, mert félek, hogy elküld melegebb éghajlatra. Teendő?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 16:09
 1/2 anonim válasza:
mondjunk magyarázd meg, hogy ennek mi köze a szerelemhez, szexhez.
2014. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszéljetek mindenképpen!!!

Idővel változni fog a dolog.


Én is veszekedtem már a legjobb bnőmmel,mi is puszival köszöngetünk.De amikor össze vesztünk (jó 1,5-2 hétig tartott az össze veszés) és találkoztunk is akkor minden testi érintést(puszi,ölelés) hanyagoltunk,sőt még a 3 lépés távolságot is megtartottuk mind a ketten.Aztán mindig megbeszéltük a dolgokat min kéne neki is nekem is változtatnom.

Aztán megvártam míg barátnőm teszi meg a lépéseket.Mivel én hamarabb megbocsájtottam neki.Így én már pár nap után puszival köszöntem volna.De láttam rajta némi feszkót így vártam.Aztán ahogy telt az idő már jött puszit adni,meg elköszönésnél is ő tartotta az arcát.Aztán idővel minden a régi lett.


Össze veszések után kell idő mind 2 félnek.Valaki hamarabb enged vki később.Látom te is hamar elengedted a dolgot.Így azt javaslom,hogy várj bármi testi kontakttal.Előbb csak hívd fel,írkáljatok majd kérj találkozót abból látni fogod a reakciókat.Bár nálunk csak a találkozó segített,nem írkáltunk,mert abból is veszekedés lett.Te ismered barátnődet és magadat is.Látni fogod majd a reakciókat.

Viszont beszélni ne félj vele!! Problémák azért vannak,hogy megoldják őket.

2014. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!