Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ejjel szex utan bennem maradt...

Ejjel szex utan bennem maradt az ovszer. Lehet kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
Misszionarusban szexeltunk parommal, mikor kivette, 1-2percet rajtam fekudt, csak aztan vettuk eszre, h az ovszer bennem maradt. A combjaimra es az ágyra kifolyt a tartalma.Ahogy kihuztam magambol a gumit picit veres volt (megkell jonnie a menstruaciomnak). Rogton lezuhanyoztam,,probaltam a huvelyem kimosni.Felek, h terhes leszek.Esemenyutani tabit nem vettem be.Nagy esely van ra, h terhes leszek

2014. júl. 27. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vége kilógott belőled, akkor szerintem kicsi az esély arra, hogy baj legyen.
2014. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha mára várod, vagy holnapra, nincs baj
2014. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, a vege kilogott belolem. Menstruaciom meg nem jott meg , vagyis meg azota nem volt veres a betet. Csak az ovszer volt kicsit.Esemenyutani tabi tudom, mit tesz a szervezettel,azert nem vettem be.Remelem, nem less semmi gond.

Koszonom az eddigi valaszokat.

2014. júl. 27. 09:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínűtlen.

Egyszer én is jártam pont így, csak ráadásul nekem akkor középidőm volt.

Elrohantunk az ügyeletre, hogy hujujuj, rögtön gyógyszert nekem (inkább boruljon fel a h.háztartásom pár hónapra, mint egy abortusz).

Doki mondta, hogy ha kilógott, akkor nincs semmi baj. Nem kaptam gyógyszert.

2014. júl. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha most a napokban meg fog jönni, akkor annak ugyanolyan hatása van, mintha eseményutánit vennél be, plusz, hogy kilógott a vége az óvszernek így biztosan nem lesz gond.
2014. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!