Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, hogy menstruáció...

Van olyan, hogy menstruáció Utáni depresszió, hangulatingadozás?

Figyelt kérdés
Már többször észrevettem, hogy nálam érdekesen zajlanak a menstruáció előtt-közben és utáni napok is. Én előtte sosem vagyok depressziós mint sok nő, hanem egyszerűen csak kötekedek, hirtelen haargú leszek és minden hónapban össze veszek a párommal ilyenkor a robbanékony stílusom miatt. A menstruáció alatt sincsennek különösebb lelki vagy érzelmi problémáim, csak fokozattan feszült vagy izgatott szoktam lenni. A dolog érdekessége, hogy kb 3 havonta azt veszem észre, hogy a menstruáció UTÁNI 1 hétben leteljesen levert, reményvesztett, negatív gondolkozású és depressziós hangulatban leszek.Emelett van, hogy rémálmaim vannak. Azt érzem, hogy semmi se jó, céltalannak tűnik minden és egyedül érzem magam. Minden negatív külső hatás sokkal nagyobb befolyással van rám.Pl már egy gyengébb horror filmet sem tudnék ilyenkor megnézni mert erős félelem érzettel reagálnék rá, amire alapvetően nem. Sok mindent erről nem találtam a neten, csak egy cikket ahol azt írták, hogy ez a nagyfikú vitaminhiánytól lehet. Ezekmellett még az érzelmeim is úgy hullámoznak mint valami hullámvasút. Másnál előszokott hasonló fordulni?

#menstruáció #hangulatingadzás
2014. júl. 27. 18:24
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám van, sajnos nem tudom mitől van ez...:(
2018. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!