Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimarad ez a hónap? Legközeleb...

Kimarad ez a hónap? Legközelebb mikor fog megjönni? Mikor fog beállni?

Figyelt kérdés
Össze-vissza jött meg, de az elmúlt időben nagyjából beállt egy ciklusra, ami végül is így nem nevezhető ciklusnak, de legalább tudtam hova tenni. Olyan is volt, hogy hónap 28-án jött meg egymás után többször is. Ki is számoltam, hogy 19-én fog megjönni, de nem jött... Gondoltam akkor várok tovább, de még most sem jött meg. Jó, még mindig megjöhet, de ilyen még nem volt eddig és most sincs semmilyen jele. 3-4 éve van meg, de még nem mindig nem állt be. Tudom, hogy nekem kell hozzá alkalmazkodnom, de legalább tudnám, hogy mikor jön meg. Így nem tudok semmit előre tervezni, most is megyünk túrázni külföldre, de ez nem úgy működik, hogy lemondjuk vagy átrakjuk későbbre. Lehet valamit csinálni, hogy rendszeres legyen?
2014. júl. 28. 12:56
 1/3 anonim válasza:
Én is ugyanúgy, mint te 3-4 éve menstruálok és még nekem se igazán állt be. Hol 5 napot, hol egy hetet, hol két hetet késik, kiszámíthatatlan. Nekem az sokszor bevállt, hogy forró vízbe ültem, mikor késett és meg is jött másnap, de ez most nem igazán akar nekem működni :/ Szerintem próbáld ki ezt, vagy ha nem működik, akkor nem tehetsz mást, mint vársz :) Én is azt teszem :D
2014. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17, 18 éves korra kell beállnia.
2014. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez nem hangzik jól...:( Akkor még kell várnom pár évet. Egyébként még mindig nem jött meg, most már szerintem nem is fog.

2014. júl. 30. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!