Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veszélyes e és ha igen miért...

Veszélyes e és ha igen miért spontán vetélés után 3-8 héten belül teherbeesni?

Figyelt kérdés
Aki nagyon hamar teherbeesett volt komplikációja?Első vetélésem volt.

2014. júl. 28. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Azért veszélyes, mivel a méh nem tud kevés idő alatt regenerálódni, és ha sikerül a terhesség, a baba veszélyben lenne, ugyanis ha a méh nem írná a terhelést, az újabb vetélést idézhetne elő.
2014. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Spontán vetélés utáni hónapban estem rögtön teherbe, tehát kb. 3 hétre rá. Nagyon-nagyon szerettük volna a babát. Azt javasolták, várjunk, 3 hónapot,hogy tisztuljon a méh, de hamarabb akart jönni :) Semmi gond nem volt a terhesség alatt, a kislányunk is egészséges lett! Szerintem attól is függ, hogy volt-e műtéted vagy sem, nekem nem volt.
2014. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nekem kilökődött a baba magától, biztonságból végeztek műtéti tisztítást.
2014. júl. 28. 15:16
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hanyadik héten voltál? Én sem nagyon hiszek a biztonság kedvéért várjanak-ban. Az orvos biztonsága kedvéért talán. Mi nem vártunk, de "csak " a 4. ciklusban fogant meg. szerintem inkább nem fogan meg, ha még nem alkalmas a test.
2014. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Nekem 24 hetes halvaszülés után mondta a genetikus, hoy mire akarunk várni???

Egy lezajlott, kicsi vetélés nem hiszem, h annyira megterhelő lett volna a méhednek. Kérdés az, h a hormonok mikor állnak helyre.

2014. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem anno májusban volt egy spontán vetélésem,majd június elején megjött,júliusban pedig már pozitívat teszteltem.Semmi gond nem volt,a 39.hétre született meg a 4050 grammos gyönyörű kislányom :-)
2014. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

8.héten. 6 hetesnek volt megfelelő!

Sajnálom a 24 hetes vetélést:-(


Én is ezt gondolom minek várjunk?

Spontán lőködött ki..

2014. júl. 28. 18:12
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

5-ös vagyok. Én hittem a dokinak. Egy ilyen nagy terhesség után nem azonnal rendeződik a ciklus sem.Szülés május 1-én volt. Májusban ugye még nincs szex, júniusban is még 2 hét tilalom, utána védekeztünk. Júliusban már nem tettünk semmit, élesben ment a dolog. Mensesem most rendeződött vissza 26 naposra. Igazából majd talán most lenne rá esély.

@Kérdező! Mikor volt a vetélés?

2014. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

múlt hét kedden...

:-(

2014. júl. 28. 18:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem. Gondolom azért 1 menstruációt megvársz, hogy nehogy elkapj valami fertőzést.
2014. júl. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!