Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Véres pisi? Valaki...

Segítség! Véres pisi? Valaki ért hozzá?

Figyelt kérdés
már 6-7 napja megkellett volna jönnie,fájnak a melleim,fáj a fejem,és borzasztóan fáj a hasam mindenütt.méh,köldök táj,jobb oldalt petefészek környékén. De nem jött még meg.Ma már pisiltem 2x, mind a kettő után mikor kitöröltem,véres volt. Azthittem menstruáció,de nem. A pisi volt véres. Szimplán felvagyok fázva? Az miatt késhet ennyit? Vagy lehet hogy petefészek probléma? Amint az időm engedi,megyek nőgyógyászhoz. 18/L
2014. aug. 2. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Erős felfázás tünete valószínű. Igyál sok folyadékot. Sajnos a hastáji fájdalom sok minden tünete lehet. Ha hőemelkedésed lenne, akkor viszont azonnal irány valamelyik doki (ügyelet, háziorvos, sebészet, urológia, nőgyógyászat).
2014. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy terhes vagy?
2014. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy a pisi volt véres? A vécében az egész pisinek pirosnak kellett volna lennie. A véres pisi az esetek 99,99%-ában fájdalommal is jár. Ha azt nem éreztél, akkor elég gyanús, hogy mégis a mensi volt.


Ha biztos vagy abban, hogy a pisi volt olyan, akkor NE nőgyógyászhoz menjél, hanem urológushoz (húgyúti problémák doktora) első körben. Véres pisihez a nőgyógyásznak semmi köze nincs, csak akkor, ha nőgyógyászatra tartozó problémák is fellépnek mellette, de akkor is kell urológus is.

2014. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Terhességre nincs esély, nem mensi volt. Köszönöm szépen a válaszotokat!
2014. aug. 2. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!