Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mosz megjött a első menstruáci...

Mosz megjött a első menstruációm? nem tudom pontosan de már október 20. valahányadikán volt ilyen vöröses barnás folyás aztán novemberben és ma is amikor pisiltem észrevettem, hogy egy kicsit véres. EZ MOST AZ?

Figyelt kérdés

#menstruáltam?
2012. dec. 13. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
igen,az.... majd ezután rendesen vérezni fogsz...
2012. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Atya ég 2001-ben születtél, b*szki de öreg vagyok.


Egyébként az ilyen kérdést az egészség témakörben tedd fel, itt nem kapsz sok értelmes választ.

2012. dec. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fú köszi megmentettétek az életemet! nagyon köszi csak most regisztráltam és nem vagyok túl profi ebben a gépes dologban
2012. dec. 13. 21:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani anyunak mert ő azt sem tudja, hogy erről tudok.Tegnap hánytam, és most úgy FÁJ a hasam!! félek
2012. dec. 13. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem feltétlenül beszéld meg anyukáddal. ő valószínűleg sokkal jobb tanácsot tud adni neked, mint bárki más az interneten keresztül... aztán ott van pl. a betét, ha anyudon kívül más nem használja (pl. nővéred), biztosan fel fog tűnni neki, hogy több fogy annál mint ami neki kell :)

egyébként annak, hogy hánytál, nincs/nem kéne, hogy köze legyen a menzeszedhez. ha görcsöl a hasad, vannak szupi kis gyógyszerek, amiket bevehetsz, meg vannak mindenféle gyakorlatok, amiktől elvileg enyhül a fájdalom (nekem még egy ilyen sem jött be - leszámítva a fekszel a hátadon és felemeled kezed-lábad :D - de a lényeg az, hogy ha nem vagy nagyon rosszul, nem kell rögtön a gyógyszer.)

és a legfontosabb, hogy ne félj tőle :) ha tényleg 2001ben születtél, akkor gondolom 11 éves vagy, nem korai az, nekem is akkor kezdődött :) csak el kell fogadnod, hogy ez teljesen természetes :) olvasgass róla a neten, de szerintem mindenképpen beszélj róla valakivel, valaki olyannal, akinek van tapasztalata/tud tanácsot adni :)

2012. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden anyuka örül, mikor a lányának el jön ez a pillanata, és megbeszéli vele! Ez egyfajta kötődés, szorosabbá teszi a köztetek lévő kapcsolatot! Olyan mint a fiúknak az első borotválkozás :) ez anya-lánya dolog, ő is átélte azt amit te, nála jobb tanácsokkal senki sem fog ellátni. Nyugodtan beszéld meg vele, sőt.
2012. dec. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ma reggel már rendesen volt ezért bementem a mamámhoz megmondtam neki. Seített betenni a betétet :)) nem vagyok nagyon gyakorlott és igen 11 éves vagyok
2012. dec. 14. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!