Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kezdodo petefeszek rakom...

Ha kezdodo petefeszek rakom lenne latszana hasi ultrahangon?

Figyelt kérdés

Nagyon fele mert a jobb mellemben van egy csomo mar fel eve, de nem sikerult eljutnom biopsziar, hol beteg voltam (sajnos mostanaban sokat), hol a gyerek volt beteg mikor idopont lett volna.

Kb 2hete faj a petefeszkem, van, hogy a hasam, neha hanyingerem is van es menstruaciom sem rendszeres. Huvely ultrahang most volt, egy 2,5cm-es dolgot latott az egyik petefeszkemben kozvetlenul menstruacio utan, de nem foglalkozott vele, azt mondta menjek vissza kovetkezo ciklus utan.

Elegge aggodom mitol van ez a rosszullet, minha megakarna jonni, pedig nemreg volt(masfel hete).

Irjatok!



2014. aug. 3. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiatalabb korban nem szokott lenni petefészekrák.

Nálad valami ciszta lehet v. más jóindulatú elváltozás

2014. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért a melleddel menj el a biztonság kedvéért uh-ra (meg esetl. mintavételre, de ahhoz meg beutaló kell
2014. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt. Ultrahangon voltam a mellemmel es onnan kaptam beutalot biopsziara.
2014. aug. 3. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!