Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fontos! Jovoheten...

Nagyon fontos! Jovoheten megyunk tengerre nyaralni, es pont akkor jon meg. Arra gondoltam hogy ha tampont hasznalok az jo lenne?

Figyelt kérdés
meg sosem hasznaltam tampont, es erdekelne hogy jo e, kenyelmes e ha ulok, es hogy kell cserelni. Nagyon fontos kerlek irjatok!!!!

2014. aug. 4. 23:06
 1/3 Priceless válasza:
Nem tudom hany eves vagy de mindenkepp MINI tampon legyen az konnyebben csuszik ne hagyd ki a tebgert emiatt. Az elsot talan erezni fogod de utana megszokod. Igy csereld hogy leulsz, ellazul es a zsinorrol kihuzod, beleteszed egy zsepibe es kidobod. Remelem segitettem ha valamit meg tudni szeretnel nyugodtan irj privit! :)
2014. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a nyaralásunkor fog megjönni, és mi is tengerpartra megyünk. Ne félj a tampontól! Először én is féltem tőle és nagyon ideges voltam mikor a próbálkozások után nem sikerült. De egyszer pikk pakk fölraktam és mai napig azt használom. Szerintem nagyon kényelmes sokkal jobb mint a betét. Cserélni ugyanúgy kell mikor fölrakod. Mármint ugye meghúzod a zsinórt kijön a tampon aztán új. Néha nem megy föl tampon mikor kihúzod a telit mert ugye akkor fölszívott mindent de egy olyan 5-10 perc múlva megint föl lehet rakni. Szóval a lényeg hogy ne félj tőle mert én pl. így néha el is felejtem hogy menstruálok, és élhetem úgy a napjaimat mikor ugye nincs meg. Én a nyaraláskor biztos tampont fogok használni mondjuk picit félek mert ez lesz az első nyaralás így hogy megvan, de fel a fejjel! Remélem segítettem! Jó nyaralást!
2014. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Priceless válasza:
Nem tudom hany eves vagy de mindenkepp MINI tampon legyen az konnyebben csuszik ne hagyd ki a tebgert emiatt. Az elsot talan erezni fogod de utana megszokod. Igy csereld hogy leulsz, ellazul es a zsinorrol kihuzod, beleteszed egy zsepibe es kidobod. Remelem segitettem ha valamit meg tudni szeretnel nyugodtan irj privit! :)
2014. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!