Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az befolyásolhatja a menstruác...

Az befolyásolhatja a menstruáció késését, hogy szeretkezem a barátommal? Eltolhatja a 28 napot 2-3 nappal?

Figyelt kérdés
Múltkor is volt ilyen problémám, de akkor tudtam hogy nem védekeztünk. Most viszont igen. Eddig míg nem voltam vele, minden 28. napon megjött. De mióta vele vagyok, késik. Ezt mi befolyásolhatja?

2014. aug. 6. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, nem tolhatja el.

De mivel a nők nem gépek, így bármilyen különösebb ok nélkül is előfordul, hogy akinek egyébként napra pontos, annak is valamikor mégsem az.

De persze lehet más oka, hormonális vagy bármilyen más egészségügyi oka, de azért ha ennyire nem figyeltek a védekezésre, így még aki normálisan védekezik, ott sincs száz százalékos biztonság, úgyhogy ha késik mindenképpen csinálj tesztet, mert a terhesség sincs kizárva!

2014. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!