Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a menstruáción...

Bogaaa kérdése:

Normális ha a menstruáción után pár napig miután kitörlöp pisilés után hosszú undi nyálka jön ki amint ki kell húznom olyan hosszú és két, három nap után be sárgul?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 23:09
 1/5 anonim válasza:
Hat nem vagyok orvos de szerintem ez nem normalis. Fordulj szakemberhez
2014. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a hüvelyváladék teljesen természetes dolog, van akinek több termelődik, van akinek kevesebb, magas Lactobacillus számnál például több termelődik. A szine és a sűrűsége a menstruációs ciklus alatt változik - termékeny napokon átlátszó, később sűrűbb, és nem átlátszó. Amennyiben társul a hüvelyváladékozáshoz más tünet is - viszketés, fájdalom, akkor az folyás, és kezeltetni kell, de ha más tüneted nincs, akkor ez teljesen természetes dolog. Ha nagyon zavar menj el nőgyógyászhoz, szerintem tud rá megoldást.
2014. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugodtam
2014. aug. 7. 23:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz? Kezdetben előfordul ilyen. Hallottam másoktól.
2014. aug. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4hónapha
2014. szept. 1. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!