Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem köszönik meg itt...

Miért nem köszönik meg itt sokan, ha valaki egy kérdésre akár válaszban, akár üzenetben hosszú, részletes választ ír?

Figyelt kérdés
Legalább ha azt figyelembe vennék, hogy rá fordította az idejét, hogy válaszoljon...
2014. aug. 3. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki önszántából válaszol, akkor meg mit vár?
2014. aug. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ezek személytelen válaszok, sokszor teljesen haszontalanok is. Gyakorta van az embernek olyan érzése, hogy ez főként az unatkozó vagy nagyon elszigetelten élő, egyedül lévő, társtalan, határozatlan vagy éppen magamutogató emberek fóruma.
2014. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Mert fárasztó lenne nekik, hogy állandóan köszöngessenek. Mint ahogy én se írom mindenhova, hogy: szívesen!


Mert könnyebb a szomszéd háza elé sza-rat-ni a kutyát és szó nélkül ott hagyni a piszkot.


Eszükbe jut egy fontos kérdés, ami 10 perc múlva már nekik nem is olyan fontos.

Ezért jobb esetben, -ahogy egy másik fórumon tapasztalom- hetek múlva írnak vissza, hogy bocs megoldódott és izé különben se arra gondoltam...

2014. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
mert nem igazi válaszok csak a helyzetről fejtik ki hosszan a saját názeteiket, rendszerint olyanok akiket a saját környezetük nem halgat végig mert okoskodok és unalmasok
2014. aug. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Sokszor túl bizalmaskodó és túl intim egy privát annak ellenére, hogy névtelen, és nem akarom az illetővel a Köszönőlevél által tudatni a polgári nevemet, ugyanis azon vagyok regisztrálva.

Ahol kiegyenlített a kommunikáció és ő is a saját nevével van, ott nem fogom vissza a megköszönést.:)

2014. aug. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!