Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő felfázás ellen mit...

Visszatérő felfázás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezen a nyáron már vagy ötödszörre fázok fel, egyszer elég csúnyán több napig is pici véres cafatokat pisiltem, aztán elmúlt olyan szintre hogy zuhanyzás után az első vécézésig semmi bajom, aztán egy hét múlva ez is elmúlt, de ha vendégségbe mentem barátokhoz ott is felfáztam pedig meleg szobában aludtam rövidnadrágban (csak mert belerohadtam a leggingsbe olyan meleg volt) reggel arra kelek hogy felfázok, hazamegyek, beülök a wc-re 1-1.5 órára egy liter vízzel, kijövök, semmi bajom és ez jövő héten újrakezdőik, ma konkrétan semmi se volt amitől felfázhattam volna, nem ültem hideg helyen, hosszúnadrágban voltam a 28 fokban, erre csak úgy rámjött olyan durván hogy ott kellett hagynom egy lagzit miatta. Már nagyon kezd idegesíteni de azt olvastam az antibiotikum nem segít rajta max ha minden alkalommal szedném, ülőfürdőre pedig sajnos nincs lehetőségem. Segítsetek kérlek, már nem tudok haverokkal menni sehova anélkül hogy ne ezen paráznék.
2014. aug. 9. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
az antibiotikumnak már nincs értelme. kipucolt minden baktériumot és nem lehet már kitenyészteni azt sem ami okozza. kellene keresned egy nagyon jó urológust. esetleg a tőzegáfonyát(vagy bármilyen áfonyát) kipróbálhatnál átmeneti megoldásnak(akkor érdemes elkezdeni amikor épp nem vagy gyulladásban). nekem is van egy ismerősöm, ő egyik nyáron 1 hónapig betegszabin volt a felfázása miatt és legutóbb is már véreset pisilt és nem tudják, hogy mitől.
2014. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kkakukkfű válasza:
Homeopátiás alkati kezelést is kipróbálhatnál.
2014. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel hamar elmúlik, így nem fertőzés, valamitől begyullad/irritálódik egy napra; könnyen lehet, hogy más szervvel vagy ételallergiával van a gond.
2014. aug. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!