Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászhoz készülök rákszűr...

Nőgyógyászhoz készülök rákszűrésre, hány nappal előtte nem "illik" már szeretkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnénk 2. babát és pont úgy jön ki, hogy épp a vizsgálati időpont tájékán lesz (valószínűleg) a peteérés.

Heteket vártam az orvosra a szabadságok miatt, nem szeretném elhalasztani a szűrést.


2014. aug. 9. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez engem is érdekel!
2014. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tudom, hogy 24 órával előtte. Nah meg az is számít, hogy gumival e. Mert ha beléd megy a párod, akkor lehet még találhat ott dolgokat.
2014. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a bajom nekem is, hiába fürdök és szex után fel szoktam ülni, hogy minél több folyjon ki, de még így is másnap is jön belőlem, így azért nem szívesen mennék én sem dokihoz. Amúgy kb. mindig így járok, tervbe van, hogy nah oké akkor ekkor akarok menni, tuti, hogy előtte akció van :)
2014. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Akkor majd csináltok gyereket következő hónapban... Egy már van, nem lehet gondod a teherbeeséssel. Bírjatok már ki 24 órát. Az orvos nem hiszem, hogy szívesen nézegetné a párod ondómaradványait benned.
2014. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előtte való nap már nem kéne. De aznap a doki után nyugodtan.
2014. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

22:47

Szerintem aki gombát meg mindenféle hüvelyfolyást lát naponta (nem beszélve egy szülésről...), annak nem gond egy kis ondó :D

2014. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy 48 órával a rákszűrés előtt kell tartózkodni a szextől.


Utolsó!


Nem az ondó zavarja az orvost, hanem a rákszűrési kenetben nem kellene lennie ondónak. Kicsit fals lesz az eredmény.

2014. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon elek,minden evben jarok szuresre, es mikor az idopontot kerem, itt mindig adnak egy tajekoztatot, amin rajta van kulon kiemelve, hogy 24 oraval elotte nem lehet nemi eletet elni,mert befolyasolhatja az eredmenyt.
2014. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!