Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szóval mámma délután a tisztas...

Szóval mámma délután a tisztaságimon sárgás rákeményedett folyást találtam? Mondtam anyának, hogy ez ugye nem fertőzés azt mondta, de azt gndolom, hogy az lehet, mert amikor kitörlöm akkor fáj! Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
egy 13 éves lány

2014. aug. 12. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Mámma:) Ez jó:)
2014. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha fájdalmat is érzel, akkor ez bizony lehet fertőzés. És mivel sárga, így az valószínűleg nem gomba, hanem inkább baktérium, amire nem megfelelő a reklámokból is ismert Canesten, még mielőtt valaki elkezdené itt ajánlgatni, szóval irány az orvos, mert biztosat csak ő mondhat!

Alapvetően az normális lenne, hogy a normál fehér folyásod a fehérneműn, tisztaságin megszáradva sárgásabb, sárga, de ha alapvetően sárga folyás ürül belőled és még fáj is odalent, akkor az inkább fertőzésre utal.

2014. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami fertőzésed van.
2014. aug. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez bizony tényleg fertőzés lesz. Nőgyógyihoz kéne fordulni. Felnőtthöz is mehetsz, de a korodhoz a gyereknőgyógyász is illik. És ne aggódj, nem lesz valami szörnyű és borzalmas vizsgálat, nincs mitől félni igazából. Ha félsz tőle, és nem tudod, mi lesz ott, akkor szólj és leírjuk.
2014. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de azt elfelejtettem írni, hogy menzesz előtt ez nem szokott jelentkezni?(kezdő vagyok ebben a témában!)
2014. aug. 13. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de ugye ettől függetlenül megfog jönni?!
2014. aug. 13. 12:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Menzesz előtt lehet egy kicsivel több folyás, de az nem alapvetően sárga folyás és nem szokott nemi szervi fájdalmat okozni.

És hogy megjön-e? Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Van, akinél egy fertőzés hatással van a szervezet működésére és késik vagy kimarad egy fertőzéses-gyulladásos állapotnál a vérzése.

Amúgy még mindig nem voltatok orvosnál? Pedig kéne. Mert lehet hogy semmi bajod, de ha mégis?...Biztosat csak orvos mondhat!

2014. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!