Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naturella tampon és betét?

Naturella tampon és betét?

Figyelt kérdés
13/L

2014. aug. 13. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Betétből jó, de tamponnak nem ajánlanám. Egyrészt 13 éves vagy, szerintem még várnod kéne eleve a tamponhasználattal, illetve mivel gondolom még szűz vagy, ezért még ha mini tampont is veszel, nem biztos, hogy fogod is tudni használni, mert esetleg gondod lesz a felhelyezésnél. Akkor már inkább OB, mert abban van silk touch borítású változat, ami segíti a könnyebb felhelyezést, könnyen felcsúszik az ilyen borítású tampon. Nem tudok róla, hogy Naturellából lenne ilyen fajta.

De egyébként jó a Naturella tampon is, de első alkalmakkor, meg fiatalon, pláne szűzként inkább célszerűbb olyat használni, ami könnyebben felmegy. Ezért írtam az OB-t.

2014. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy darabig Naturella betétet használtam, de nem szívta be jól, amit be kellett volna, úgyhogy váltottam Always-ra. Szerintem azzal próbálkozz;)
2014. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rég próbáltam a naturellát, már nem is emlékszem milyen volt, de nem vettem újra azóta sem, szóval biztos nem volt az igazi. Én is az always-re szavaznék inkább. :) Tamponból pedig OB.
2014. aug. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-dik és 3-dik válaszoló, akkor az always-en belül melyik fajtát ajánlod?Ű(mehet privibe!)
2014. aug. 13. 13:11
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Ezt neked kell majd kitapasztalnod úgy is, hogy neked melyik jön be, illetve mennyire erős a vérzésed, de én ezeket használom: [link] ezt igazából csak az első 1-2 nap, amikor a legerősebb a vérzésem, utána csak a normált használom [link]

de szoktam venni éjszakait is, mert volt már rá példa régebben, hogy átáztam éjszaka ilyen sima betétekkel, de azóta az első 1-2 nap amikor megvan mindig éjszakai betétet teszek be, és ezzel még egyszer sem áztam át [link]


Korábban jó ideig Libresst használtam, szerintem ezekkel sincs baj. Ezt a fajtát még most is veszek néha, ha akciós. :D

[link]


Nekem már 8 éve megvan és elég sokat kipróbáltam, hát jelenleg ezek a favoritok. :D

De mindenkinek más, szóval tényleg te is próbálgass párat és majd látod melyik tetszik :)

2014. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja meg nem kell, hogy te is legalább 3-4 félét vegyél és használj, nem használ mindenki ennyit :) én tényleg csak azért veszek többfélét, mert így nagyobb biztonságban érzem magam, de sokszor a vérzésem sem annyira erős, hogy pl az kelljen, amit legelőször linkeltem, hát változó ez is
2014. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!