Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tippeket tudnatok...

Milyen tippeket tudnatok adni, tobb evig (3) tarto marihuana fuggoseg (hasznalat) utani normalis elet kialakitasahoz?

Figyelt kérdés
Udv!Tudom sokan hasznaljak rendszeresen,akik mellette tudnak normalis eletet elni,de en alapbol depressziv beallitottsagu vagyok,es olyan kornyezetben is nottem fel.Kisse befele fordulo vagyok.Ert egy sokk hatas kb 3/4-ed evvel azutan, hogy raszoktam,es elegge belem ivodott a para.Az utobbi idoben mar egyedul laktam a hazban,es szinte mindig egyedul voltam,az emberek is kezdtek kiutalni a varosban..Mellette eleg sokat szamitogepezek,de igazabol teljesen antiszocializalodtam,es az eletkedvem is elment.Ilyenkor is gyakran fuveztem,de szar volt,mert buntudatom volt,persze maga a hatas jo erzes volt.Esetleg,ha vki tul van hasonlo helyzeten,par tippet szivesen fogadnek.
2009. okt. 10. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is az okot kell megszüntetni. Mozdulj ki otthonról, legyél azokkal akik pozitívabb beállítottságúak. Ha csak egyedül akarsz lenni az is jó. Sportolj, ismerkedj, tedd azt ami boldoggá tesz. (Füvön vagy más drogon kívül) Ha komolyan gondolod sok idő kell, hogy végleg helyre jöjj. Nem tudom mennyire vagy nyitott az olyanokra mint pl a titok/vonzás törvénye, agykontroll (tanfolyam felesleges). Minden hozzáállás kérdése, ha elhiszed, hogy menni fog akkor az úgy is lesz. Amikor legközelebb rád jön, hogy be akarsz tépni menj el sétálni olyan helyre ahol kevesen vannak. (ilyenkor jó a kis város).

Akkor tudod, hogy leszoktál ha már nem hiányzik. Remélem tudtam segíteni.

2009. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!