Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha már valószínűleg átszakadt...

Ha már valószínűleg átszakadt a szűzhártyám akkor mondhatom azt a nőgyógyásznak, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés által vetődött fel bennem.

Ideje lenne elmennem nőgyógyászhoz, de nagyon nem szeretném ha végbélen keresztül vizsgálna meg (és ne mondjátok, hogy nem ott fog, mert tudom, hogy azon keresztül fog), és valószínűleg már átszakadt a szűzhártyám is, igaz nem férfi által, de ez gondolom nem számít. Már használtam szuper tampont, mikor menstruálok akkor sokszor "benyúlok" és kimosom magam belülről is, és mikor kisebb voltam egy hülyén vérehajtott mozdulat által véreztem, amit akkor nem tudtam miért van, de utólag megtudtam, hogy így is átszakadhat a hártya. Vagy mondjam meg neki, hogy vizsgáljon inkább hüvelyen keresztül? De ha azt mondom szűz vagyok rögtön hátulról esik nekem, és nem fog rendesen vizsgálni. Szóval mit gondoltok?

Tanácsot vagy bármit szívesen fogadok, de kioktatást nem kérek!


2010. jan. 13. 21:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ok, örülök, ha segített valamelyik is. :) Az pszichiáteres "kolléga" meg valószínűleg vagy férfi, vagy nem volt még soha nőgyógyásznál. :)


Szóval nyugi, minden ok lesz, mondd el neki nyugodtan, hogy egy korábbi baleset során már véreztél, és az valószínűleg a szűzhártyád volt.. és a doki bekukk, és máris tudja, mit csináljon. Linkelni és kamuzni nem érdemes.. :) SOk sikert, és jóéjt Neked.

2010. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és tényleg sokat segítettél! Neked is jó éjt!
2010. jan. 13. 22:28
 23/28 anonim ***** válasza:

én szűzen mentem és hüvelyen keresztül vizsgált, eszébe sem jutott a végbélbe nyúlkálni.

nyugodtan mondjad h szűz vagy, nemvalószínű h hátulról fog megvizsgálni. hameg igen, akkor mondjad nyugodtan h te a hüvelyeden keresztül szeretnéd, de tzélleg nagyon kicsi rá az esély h végbélen vizsgáljon. hameg közli veled h kislányom, temár nemvagy szűz, akkor egyszerűen mond azt neki, h tampont használsz régóta. amúgy a szűzhártyád nem szakadhatott át teljesen, az csak a pénisz útján fog átszakadni, ésmég akkor sem biztos h teljesen. szóval a doki max tényleg csak részléeges szakadást láthat, de azzal nemszoktak foglalkozni, mivel kismillió okból lehet részleges szűzhártya szakadás, nemfog elkezdeni kérdezősködni h mitől szakadt át részlegesen a szűzhártyád.

2010. jan. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

:))

Köszi a megnyugtatást! Remélem igazad lesz.

2010. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hupsz, a másik profilommal voltam bejeltkezve (tartok fent egy másikat kényesebb kérdésekre, nehogy valamelyik családtag rábukkanjon), de én voltam, szóval köszi mégegyszer!
2010. jan. 14. 11:07
 26/28 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mielőtt elkezd vizsgálni, mond meg neki, h szűz vagy, de nem szeretnéd ha végbélen keresztül vizsgálna. Ennyi:)
2010. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Szzerintem nem jó módszer, ha azt mondod nem vagy szűz. Pl valószínűleg akkor méhnyakrákszűrést is rögtön végezni akar rajtad, az meg annyira nem kellemes:S

Másrészt ha pl hüvelyi ultrahanggal megnéz, az sem tampon nagyságú...

Szóval mond h nem vagy szűz, de popsi kizárva, legyen óvatos elölről:)

2010. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, csak nehogy olyan lelkiismeretes legyen, hogy szüzeket előröl nem... De csak nem, köszi!
2010. jan. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!