Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba, gyulladás?

Hüvelygomba, gyulladás?

Figyelt kérdés

Még is meddig tart ez még? 2-3 éve van,volt barátomtól kaptam el,egy időben kezeltük,neki elmúlott nekem meg vissza tért,pedig utána nem is voltam együtt senkivel sem.

Így kapcsolatot sem merek kezdeni,pedig már megérett rá az ismeretségem.Mit tegyek? Természetes gyógymódok vannak erre?



2014. aug. 8. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk menj el nőgyógyászhoz, aki kezelni fog? Néha nekem is visszajön, olyankor a páromat is kezelik (az én nőgyógyászom ír fel neki gyógyszert, neki nem kell külön elmennie orvoshoz), mert első dolgom orvoshoz menni és addig felfüggesztjük az együttléteket. A természetes gyógymódokat már próbáltam amikor nem volt lehetőségem orvoshoz menni, szart sem értek, sőt inkább rontott a helyzeten.
2014. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!