Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig késik a menstruációm,...

Mindig késik a menstruációm, néha meg hamarabb jön mint kéne, majdnem mindig így volt, de ez meddig normális? Most 17 éves vagyok. Nemrég elkezdtem sportolni, annak lehet köze hozzá? (a fizikai megerőltetés miatt gondolom)

Figyelt kérdés
Premenstruációs tünetek időben jönnek, de maga a menstruáció csak később. Mi lehet az oka, illetve milyen következményekkel járhat? Menjek vele orvoshoz?

2014. aug. 15. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány napos a szórás?


Igen, a rendszeres sport befolyásolja, nekem pl. kicsivel csökkent a mennyisége.

2014. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sokáig rendszertelen volt, nagyjából 20 éves koromtól állt be rendesen, de 1-2 nap szórás még most is előfordul.

A sport is befolyásolhatja, igen, de semmiképp nem negatívan, szóval emiatt ne aggódj, majd beáll! Egyébként én is sportoltam a te korodban, heti 4 edzés, hétvégén meccsek... :) Nem lesz vele gond!

2014. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem is csökkent a mennyisége, mióta sportolok, de az csak jó:D
2014. aug. 15. 22:34
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. aug. 15. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!