Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti miben hordjátok a...

Lányok! Ti miben hordjátok a betétet/ tampont az iskolába? Miben vagy hogyan viszitek ki a mosdóba?

Figyelt kérdés
13/L

2014. aug. 16. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akár egy sminkes táskába is teheted, és abba kiviheted, de teheted akármibe, és belerakod a zsebedbe és ennyi
2014. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
82%
egy kis táskába rakd ha valamiért kiborul a táskád ne lássák, egy teljesen egyszerü kis neszeszeres tatyó elég. ha meg végeztél tekerd be jól egy kis wc papirba és ha kimész kidobod a kukába vagy ha van kuka a wc mellett az a legjobb csak jol csomizd me mert elég guszti látvány ha más megy utánad és ott feszít a használt betét vagy tampon csak ugy bele dobva. ha meg nem akarsz táskával menni a wcre csak dugj be mindig egyet egyet a zsebedbe mielött mész wcre
2014. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. aug. 16. 09:55
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyjából pontosan ahogy a kettes leírta. Bár én simán a táskámba raktam a betéteket, aztán amikor cserélni akartam, akkor sutyiban beraktam egyet a zsebembe is kész. Mostanáig, munkahelyen is ezt csinálom.
2014. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom :))
2014. aug. 16. 13:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nekem megvan akkor alapból van a zsebemben betét, tampon. Ha esetleg órán jön meg, érzed, hogy valami nincs rendben, kikéredkedsz, élőveszed a betétet, mész a wcre, berakod, mész vissza órára, mintha pisiltel volna. És ne várd nem egy leányálom, görcsölsz meg minden, nem tudsz strandra menni, ott csúszdával mert csúszás után cserélni kell a tampont, ugyelsz hogy ne azz at, szóval Ennyi
2014. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
És ha már megjött bocs a felvilágosításért xd
2014. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csuszdazas *
2014. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt es a felvilagositast is,meg nem jott meg. Nem tudom,hogy mikor fog megjonni. Mar haromnegyed eve feherfolyasom van nem reg ota gorcsol a hasam..m
2014. aug. 16. 14:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Mióta? nekem 3. Os koromban kezdődött a fehérfolyás, és 4. Esen februárban jött meg
2014. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!