Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rosszul leszek a fogamzásgátló...

Rosszul leszek a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Most kezdek el szedni tablettát. Korábban nem szedtem semmilyent. Viszont egyszer szükségem volt esemény utáni tablettára, attól hánytam is. Kicsit aggódok, hogy most is ez fog történni.
2014. aug. 18. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne leszel rosszul, bár nem ajánlott. Mindegyik károsítja a májat, hormontartalma miatt nagyon sok problémád lehet az elhízástól a görcsölésig, de ha mindezt nem magyarázta el neked a nőgyógyász, neked kellett volna megkérdezni. Inkább maradj a guminál.
2014. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a rettegés a tablettától (az előző részéről) teljesen irreális. Természetesen lehetnek problémák, de a nők 90%-ának nincs a világon semmi súlyos tünete a fog. gátlótól. Ez a hisztike csak mostanában jött valahogy rá az emberekre, hogy atyaúristen ez milyen káros, holott már a 60-as évek óta vannak forgalomban fogamzásgátló tabletták, akkoriban sokkal durvábbak voltak, és mégse halt ki az emberiség.
2014. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked a maradék 10% nem elég magas szám akkor nincs miről beszélnünk. Nem mondtam hogy ne szedje, de ha a gumi használatával nincs probléma, szerintem nem indokolt hogy az ember megbolygassa a hormonháztartását.
2014. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlók most sem tesznek jót a szervezetnek!

Nem lehet tudni,hogy rosszul leszel e tőle vagy sem,az majd akkor kiderül,ha elkezded szedni.Ha nem jó a gyógyszer,akkor valószínű felírnak egy másikat!

Nekem semmi bajom nem volt a szedés alatt,nekem utána volt gondom.

2014. aug. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!