Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elképzelhető, hogy a párom...

Elképzelhető, hogy a párom spermája miatt lesz hüvelygyulladásom?

Figyelt kérdés

Feltűnt,hogy akárhányszor belém élvez,utána még napokig sok folyásom van.Aztán egy idő után elmúlik,amíg nem vagyunk együtt.

Allergiás lennék rá?

Nagyon vigyázok,mindig tiszta kézzel nyúlunk egymáshoz,én ráadásul intim lemosót is használok.

Januárban volt egy méhpolip műtétem,azóta a hüvelygombás problémáim megszűntek,alig fordul elő,csak ez az állandó folyás van meg.Ahova járok nőgyógyász mindig azt mondja,hogy be vagyok gyulladva...Végig használom a kúpot stb.,aztán ugyanúgy visszatér.Szervi elváltozás nincs.

Pimafucin kúpot most használhatok?


2014. aug. 20. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. A hüvely savas, a sperma lúgos, így a párod nagyon könnyedén felboríthatja a ph-dat, ha gumi nélkül fejezitek be.
2014. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
párodat is kezelik fertőzés ellen?
2014. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kezelték,de fertőzésem nincs.

Akárhányszor vesznek le kenetet,sosem találnak semmit sem!

A műtétem előtt (méhpolip) sokszor küzdöttem gombás fertőzéssel,felfázásos problémákkal.Kivették a polipot,és azóta nincs ilyen jellegű problémám!

De sajnos együttlétek után mindig érzem.Habár most fog megjönni egy pár napon belül,alhasi görcseim vannak,és kb. 2 hete fájnak a melleim.

2014. aug. 20. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ecetes öblítés egyébként nekem segíteni szokott, mert az visszaállítja a savas ph-t. Csak víz, ecet, pici szódabikarbóna kell hozzá. Ki tudod kísérletezni magadnak, hogy milyen arányban segít. Kicsit csíp, de tényleg hatásos, elmulasztja az ilyen tüneteket. Értelemszerűen irrigátorral a legegyszerűbb használni.
2014. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akármit csinálok,mindig visszatér és nem tudjuk,hogy miért.

Millió féle kúpot,krémet,gyógyszert használtam már,és sosem segít egyik sem,csak időszakosan!

Volt laparom is a műtétem után,és ott is mindent rendben találtak...

Nem értem...

2014. aug. 20. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy megkérdem, de a férjed fütyijét is tisztán tartjátok? Szal nem az ondó, hanem a fütyi is tiszta?
2014. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező, ha nincs semmi fertőzés a háttérben, akkor használd a lactofeel hüvelygélt (ecetes és egyéb irrigálások csak kárt csinálnak)
2014. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az intim lemosót nyugodtan ignorálhatod, mert elképzelhető, hogy emiatt nem áll vissza a normális hüvelyflóra.
2014. aug. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!