Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múlik a hüvelygyulladásom,...

Nem múlik a hüvelygyulladásom, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja tart, első héten jól érezhetően égő, viszkető érzésem volt, folyásom, ez megszűnt, de utána együtt voltam a barátommal ami fájt, és neki is kipirosodott, egy-két pötty volt a nemiszervén. Elmentem nőgyógyászhoz kaptunk mindeketten egy-egy Fluconer kapszulát, de ettől nem múlt el, visszamentem akkor kaptam Klion-d 100 hüvelytablettát és Pimafucort krémet, szex nélkül végig csináltam a 10 napos kúrát utána vártunk még pár napot, próbálkoztunk, de megint fájt, a barátomnak viszont már nem volt panasza. Megint visszamentem, a doki azt mondta, hogy a barátom visszafertőzött és írt megint Kliont és Supplin tablettát amit én is, és a barátom is szedett. Ezután megint próbálkoztunk,de még mindig fájdalmas volt.. Hozzáteszem mindig más ügyeletes nődokinál voltam és egyik sem vett kenetet.. Most olvasgattam és láttam, hogy antibotikum után kell a flóra visszaállítására tejsavas irrigálás vagy kúp. Szerintetek mit csináljak? Keressek valami ilyet vagy így nem is érdemes, hogy antibiotikum után szexeltünk egyszer? Vagy menjek el megint nődokihoz?

2014. jún. 24. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne próbáld kúrálgatni magad, kenetet kéne venni, mert az egészen vicces, hogy végigpróbálják rajtad az összes gyógyszert, és azt se tudják, mi okozza a gondodat. Menjél ugyanahhoz a nőgyógyászhoz vissza, mert minden orvos ötletszerűen fog próbálkozni a saját kedvenc gyógyszerével, ugyanaz a nőgyógyász pedig emlékszik rád és legalább biztosan nem írja kétszer ugyanazt fel. A tejsavas irrigálás nem ajánlott, a tejsavas kúp igen, de _nem minden betegségben_, van amin ront (nőgyógyásztól van ez az infó)! Kenetvétel kéne!
2014. jún. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen én is gondolom, hogy azért ez lenne a legcélszerűbb, mármint visszamenni csak már annnyira ki van a tököm...de hát mondjuk a gépre felvitt adatoknak nem az lenne a lényege , hogy vissza tudja nézni, hogy miket kaptam, plusz el is mondtam, nem tudom miért írta fel mégegyszer a kliont.. de a legutóbbihoz nem szeretnék menni ő volt a legbunkóbb kb. lebaszott ahogy elkezdtem mondani az egészet, hogy miért 2 hónap után jövök hát mondom elnézést , de voltam már párszor...
2014. jún. 25. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Tudom, mit érzel, én sajnos benne vagyok három éve. Gennyes folyás, de semmi látható kórokozó... :(

Tényleg történjen nálad kenetvétel, addig nemigen lehet továbblépni semmilyen irányba. És válassz egy állandó dokit szerintem.

2014. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!