Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem hüvelygyulladásom...

Szerintem hüvelygyulladásom volt, orvosnál nem voltam, el is múlt a tünet. ámde?

Figyelt kérdés
2 hete is megvolt a menzeszem.....erre most megint megjött.....ráadásul olyan erősen vérzek, hogy most is azon vettem észre magam, hogy felálltam és a lábam szárán folydogált lefelé. Mitől lehet ez?
2014. ápr. 7. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani, de menj orvoshoz, mert ez nem csak egy szimpla kis peteéréskori pecsételgetés. A hüvelygyulladással nem szokott ilyesmi járni. Könnyen elképzelhető, hogy független ez a két dolog egymástól.
2014. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Klion és Zinnat gyógyszereket szedtem, illetve Betadine kúpot használtam. Régen nem volt ilyen sosem, hogy ha megakart jönni, akkor fájt a petefészkem, de most igen. Ráadásul akkor nagy darabokban jön ki a levállott méhnyálkahártya....lehet ez a gyógyulási folyamat a gyógyszeres kezelés után??
2014. ápr. 7. 00:46
 3/8 A kérdező kommentje:
De rettegek az orvosoktól, sok rossz tapasztalat......ráadásul most 21 évesen nem dolgozom, biztosításom sincs....
2014. ápr. 7. 00:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyógyulási folyamat nem járna ilyen vérzéssel. Menj orvoshoz, fontos lehet.
2014. ápr. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban menj el orvoshoz.
2014. ápr. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem gyógyulási folyamat, ez teljesen biztos. Az általad említett gyógyszerek nem okoznak semmi hasonlót.


Menj el orvoshoz, kérj kölcsön akárkitől 8-10 ezer forintot egy magán nőgyógyászra, és gyerünk. A magán nőgyógyász esélyesen jól is fog bánni veled (itt az ideje, hogy beszerezd az első jó tapasztalatodat az orvosokkal kapcsolatban).

2014. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magánnőgyógyászt vitatnám, az enyém magán volt otthagytam nála több tízezer forintot,felírta volna a 100. antibiotikumot mert valójába fogalama nem volt mi bajom lehet csak a vállát vonogatta, így elmentem egy másikhoz
2014. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát itt most az egyedüli probléma a két hétre megjövés.

Én megvárnám a következőt, persze ha nem jön elő valami más rendellenesség, és ha nincs semmi addig, akkor elfelejteném az egészet.

2014. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!