Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van és nagyon...

Hüvelygombám van és nagyon fáj, éget. Mondtam anyunak, de csak annyit mondott, hogy időpontot kell kérni! . Fáj a csiklóm is meg a bemenet is. Mit tegyek? és görcsöl az alhasam, lehet ennek vmi köze hozzá?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 12:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

lehet, hogy a hüvelygombán kívül húgyúti fertőzésed is lehet, de azt már tényleg csak a nőgyógyász tudja megmondani. A Canesten kenőcs enyhíthet a kellemetlen tüneteken. Azt ma is tudsz venni, mert vény nélküli.

Csak külsőleg használható. Egyebet ne vásárolgass össze, az orvos majd ír fel.

2014. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A hüvelyi fertőzés sürgős esetnek minősül, úgyhogy nem kell hozzá időpont. Bemész a nőgyógyászatra és kötelességük ellátni. Lehet hogy ki kell várni az időpontosokat, azt nem mondom, de még aznap el kell, hogy lássanak. Ezt nyugodtan mond meg anyukádnak. Egy fertőzéssel nem ajánlatos napokat vagy heteket várni, mert nagyobb baj is lehet, a gyulladás igen komollyá válhat, kellemetlenné, fájdalmassá és egyéb, más területeket is érinthet.

Persze nem mondom, vannak olyan helyek, ahol simán elküldenek, mert nem látnak el, hanem kérj időpontot, de mindenképpen meg kell próbálni, el kell menni! Illetve ha nem álltok olyan rosszul anyagilag, akkor menjetek el privát orvoshoz. Ezzel nem jó várni.

És az alhasi görcsnek igen, lehet hozzá köze. Egyik tünete a hüvelyi fertőzésnek-gyulladásnak az alhasi fájdalom is.

2014. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Képet!
2014. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha ilyen problémám van, nekem is fájni szokott az alhasam. Anyukádnak igaza van, de holnap az legyen az első, hogy kiharcoltok egy időpontot még aznapra, ezzel tényleg nem jó várni.


Én az otthoni kezelgetést nem javasolnám, egyszer próbáltam ki a canesten kombit, a legrosszabb ellenségemnek sem kívánom. Meg akartam úszni a dokit, duplán kaptam belőle. Érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére, a harmadik napon már hólyagok jöttek ki rajtam odalent és azt hittem összecsinálom magamat úgy fájtak. A doki megnyugtatott, hogy jól tettem, hogy kipróbáltam, de azért ezt többet inkább ne használjam. Utána kikezelt rendesen az általa írt vackokkal.


Ne vakard, mert utána csak égni fog, ha nagyon elviselhetetlen, akkor azt hiszem sós-ecetes ülőfürdőt szoktak javasolni, olvass utána. Nem oldja meg a problémát, de egy kicsit enyhíti a tüneteket. Holnap pedig irány a doki. Ha későbbi időpontot akar adni, mondjátok neki, hogy SÜRGŐS!

2014. aug. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vegyél betadine kúpot meg bepanthen kenőcsöt. Én nem tudom ti hol éltek Magyarországon hogy az ilyen eseteket sürgősen ellátják de a legtöbb helyen nem így van.
2014. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igazad van 5-ös.
2014. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Én magán dokihoz járok, aki általában be van táblázva, de a bűvös szó nála a "sürgős". Ilyenkor megpróbál beszorítani valahova két ember közé még aznapra, vagy max másnapra. Szerintem ez emberfüggő. A kórházban fogalmam sincs ez hogy működik, én nőgyógyászra inkább kinyögöm azt a pénzt, amit a magánpraxisban elkérnek, cserében mindig tudom kire és mire számíthatok, azt is tudom, hogyha sürgős, akkor nem hagynak cserben.
2014. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
akkor mondok neki, de ha nem mondd ránsemmit akkor mit tegyekbmert nagyon fáj a pocim!!!!:'(
2014. aug. 24. 14:19
 9/23 anonim ***** válasza:
Az mas 7-es ha maganrendelesre jarsz ott mivel fizetsz persze hogy fogad. En nem magan hanem sztk-as ellatasra gondoltam.
2014. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Na, pont ezért minősül sürgős esetnek, mert nagyon kiterjedhet a gyulladás és egy hasgörccsel kórházba is lehet ám kerülni!

Vegyél be kérdező fájdalomcsillapítót és holnap menjetek egyből nőgyógyászatra, meg kell mondani az asszisztensnek, nővérnek, bárkinek, hogy hüvelyi fertőzésed van és nagyon fáj a hasad. Fogadniuk kell ilyen esetben!

De ha mégis elküldenek, akkor pedig menjetek privátba.

2014. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!