Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombám van és nagyon...

Hüvelygombám van és nagyon fáj, éget. Mondtam anyunak, de csak annyit mondott, hogy időpontot kell kérni! . Fáj a csiklóm is meg a bemenet is. Mit tegyek? és görcsöl az alhasam, lehet ennek vmi köze hozzá?

Figyelt kérdés

2014. aug. 24. 12:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
Canesten combit vegyetek sűrgősen a gyógyszertárban!
2014. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben azonnal kell fogadniuk. A Betadine, vagy a Canesten kombi vény nélkül kapható. Ha nem fogadnak azonnal, akkor ezek közül valamelyik jó lesz.
2014. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én is Canesten combit javaslok.
2014. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Még hogy sürgős meg aznap... nekem eseményutáni tabletta miatt nem akartak aznapra adni időpontot hanem csak 2 hét múlvára, pedig konkrétan megmondtam a recepción, hogy csak ennyire volna szükségem, de mivel se terhes nem voltam, se ismeretlen eredetű vérzésem nem volt, ezért el akartak hajtani.


A fertőzésre még ennél is jobban tesznek. Sikerült nagy kegyesen 1 héttel későbbi időpontot szereznem. Időponttal ültem 3 órát, mert elromlott a számítógép az amúgy csak 6 órás rendelés elején, ezért mikor megjavult a doktornő akit lehetett vizsgálat nélkül látott el, köztük engem is. Annyira elképedtem ezen, hogy bemondott tünetek alapján állít fel diagnózist, hogy elfelejtettem reklamálni. Természetesen rossz diagnózist sikerült így felállítania. Legközelebb 2 hétig kenyéren és vízen éltem (legalább 5 kg lement), de befizettem a magándokihoz és végre elmúlt a panaszom. Ennyit az sztk-s ellátásról. Budapest XI. ker.

2014. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igazad van 14-es bár én azt gondoltam hogy azért pesten másként megy, de akkor ezek szerint ott sem érdekel semmit hogy mi bajod van.
2014. aug. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
elmúlt a viszeketés meg a gomba, mert anyukám Gyuri bácsi féle diófalevéllel törölgettem és 3 alkalom után elmúllt...a hasfájás pedig menzesz, mert ma reggel jött a 2-dik...köszi a válaszokat!!
2014. aug. 27. 11:29
 17/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a gomba egy belső probléma. Ez nem múlik el külső kezeléstől, max a kellemetlenebb tüneteit lehet egy időre megszüntetni tüneti kezeléssel.
2014. aug. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
akkor?
2014. aug. 27. 12:13
 19/23 anonim ***** válasza:
A menszesz idejére elmúlnak a tünetek, de amint elmúlik a vérzés újult erővel támad. Érdemes már most időpontot kérned így mire elmúlik tudsz is menni a dokihoz, ha meg nem jön vissza legfeljebb lemondod, hogy bocs, mégse kell.
2014. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom ettől elmúlik-e, de a Canesten combitól biztosan elmúlik!!
2014. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!