Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios problemak!?

Menstruacios problemak!?

Figyelt kérdés

Elozo menstruaciom is fura volt, mert akkor barnaztam is, de aztan rendesen vereztem, de nem tartottam nagy jelentosegnek. Tegnap elott viszont ujra megjott a havi menszeszem.. De nem tudom eldonteni, hogy ez egyaltalan menszesz-e !

Mondanam pecsetelos verzes.. Szinte nem is vereztem csak 1-2 csepp.. Vartam.. Hatha masnap beindul rendesen, de az se :S most vagyok a 3. Napban es szinten semmi csak 1csepp :S mire veljem szerintetek? tudom nem artana egy terhessegi teszt.. Holnap reggel az lesz az elso dolgom.



2014. aug. 25. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van esély terhességre, akkor igen nem ártana egy teszt, ha az negatív akkor viszont lehet csak egy kis hormonzavar, ha több hónapban előfordul akkor go doki.
2014. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mutatott ki a teszt
2014. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk gyanús a dolog
2014. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leírom.! :)
2014. aug. 25. 22:06
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Megcsinaltam a tesztet de nagyon de nagyon halvamy masodik csik is latszodott. Szoval eleg bizonytalan a dolog. 1het mulva ujra csinalok:)

2014. aug. 27. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!