Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kriston intimtornára aki járt...

Kriston intimtornára aki járt és ott elsajátította a tornát, valóban használt?

Figyelt kérdés
Szülés utáni problémákra kéne, tervezem, hogy elvégezném a tanfolyamot. De érdekelne hogy a tanfolyam és a dvd között van-e különbség. Mert a dvd megvan, azon vannak is gyakorlatok. Ha odamegyek akkor ugyanaz lesz vagy teljesen más?

2014. szept. 3. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

A tanfolyamot megéri elvégezni, mert ot személyesen tudsz beszélni a tanfolyamvezetövel, ha esetleg kérdésed van.


Nekem nem volt lehetöségem a tanfolyamra, csak a könyv alapján kezdtem el egy éve, mert erös hólyag és végbélsérvem volt, ami sok problémát okozott. Müttetni semmi esetre sem akartam magam, ezért kerestem mas megoldást.

Most egy hete voltam az orvosnál ellenörzésen, és meglepödve tapasztalta, hogy igen látványosan javult a helyzet.


Szóval mindenképpen érdemes belekezdeni, de azt tudnod kell, hogy folyamatosan kell végezni a gyakrolatokat, ha nem akarod, hogy utána visszaálljon a rossz állapot.


Ha van rá lehetöség, akkor végezd el a tanfolyamot, mret jobban tájékozódsz a témáról.

2014. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bíztató, hogy a problémád javult :) és nem is voltál tanfolyamon.
2014. szept. 3. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyebb lett volna tanfolyammal, mert még most is van, amit nem tudok megcsinálni, de nem tudom, mi a gond vele. Csak mivel nem MO-on élen (máshol dolgozom), ezért a távolság miatt nem volt lehetöségem a tanfolyamra. Ha megoldható lenne, akkor még most is bejelentkeznék.


De tényleg megéri csinálni a tornát, mert rengeteget számít. (Én megúsztam egy igen komoly mütétet meg a következményeit)

2014. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor az esti és a reggeli tréninget csináltad ugye?
2014. szept. 4. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de néha kimaradt egyik-másik, habár igyekeztem betartani a rendszert.
2014. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!