Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam hogy Ozorán sok...

Hallottam hogy Ozorán sok lomizos van szeretnék elmenni kicsit turkálni. Mikor lehet menni? Mikor érdemes? Valóban sok minden kapható?

Figyelt kérdés

#turkáló #Ozora.
2014. febr. 11. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyan már egy éves a kérdésed, így nem tudom, aktuális-e, de azért válaszolok. Másnak még hasznos lehet.

Egy egész utcányi lomist találszt. Péntek este már kipakolnak, ha jó az idő, de a szombat délelőtt az igazi lomis nap szerintem. Érdemes korán érkezni, mert úgy is kevés lehet az időd, ha tényleg mindent át akarsz nézni.

Rengeteg dolgot megkaphatsz fillérekért. Csak ki kell fogni a jó dolgokat. Pont, mint a turikban. :)

Ja, és figyelj arra, hogy hol parkolsz. Sok helyen nem szabad megállni. Figyelik a szabálytalankodókat.

2015. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!